Приквел Чужоземка: Кров від крові моєї, дата виходу, актори, які очікування?

Приквел Чужоземка: Кров від крові моєї, дата виходу, актори, які очікування?

Як відомо, оригінальний серіал “Чужоземка” ще далекий до завершення, скоро вийдуть фінальні епізоди 7 сезону, потім і 8 сезон серіалу “Чужоземка”. Попри це, вже повним ходом йде виробництво нового серіалу “Чужоземка: Кров від крові моєї”. Читай далі, щоб дізнатися більше про дату виходу приквелу.

Про що буде Outlander: Blood of My Blood?

Перед нами надзвичайно чутлива подія для всіх шанувальників серіалу “Чужоземка“. Приквел, що розповідає історію кохання батьків головної героїні Джеймі, Еллен МакКензі та Брайана Фрейзера, перенесе нас у часи, що відбувалися приблизно за тридцять років до подій оригінального серіалу.

У цьому приквелі ми дізнаємося більше про початок того, що пізніше переросте в одне з найбільше кохання серіалу “Чужоземка“.

Еллен МакКензі та Брайан Фрейзер – двоє молодих людей, які зустрілися в непростий час історії і відчули магію першого кохання. Вони – ключові фігури у створенні родини, яка стане фундаментом для подій, що розгортаються в оригінальному серіалі.

Ця історія розкриє перед нами не тільки їхні відносини, а й світ, в якому вони жили. В епоху, коли кожен крок був засуджений загальними нормами і стереотипами, Еллен та Брайан відважно ступили на шлях, що пролягла для них доля.

Пріквел “Чужоземка” обіцяє розкрити перед глядачами нові глибини і емоції. Він принесе світло в таємниці минулого і покаже, як воно вплинуло на події, які ми бачили в оригінальному серіалі. Підготуйтеся відкрити для себе нові аспекти улюбленого світу та відчути всю силу першого кохання разом з Еллен та Брайаном.

Зйомки та актори

Приквел Чужоземка: Кров від крові моєї, дата виходу, актори, які очікування?
Harriet Slater

На початку 2024 року, у Шотландії стартували зйомки приквела “Чужоземки” під назвою “Кров від крові моєї”, який розповідає про батьків Джеймі та Клер.

Геррієт Слейтер (із серіалу “Пенніуорт”) зіграє роль матері Джеймі – Еллен Маккензі, а Джеймі Рой (із серіалу “Гніздо Кондора”) виконає образ батька, Брайана Фрейзера. Історія їхніх стосунків розгорнеться в Шотландії 18 століття.

Герміона Корфілд (з фільму “Ми полюємо разом”) і Джеремі Ірвін (з фільму “Бойовий кінь”) зіграють ролі батьків Клер – Джулії Морістон і Генрі Бошама. Дія для цієї частини розвиватиметься в Англії часів Першої світової війни.

Дата виходу Чужоземка: Кров від крові моєї

У першому сезоні заплановано 10 серій. Як вище було сказано, зйомки тільки розпочалися напочатку 2024 року. Виходячи з цього, серіал може вийти наприкінці року, або на початку 2025 року.

Слідкуй за цією сторінкою на tvshows.com.ua, що дізнатися першим дату виходу та побачити першим трейлер.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *