Ангели 2 сезон: де дивитися, скільки серій, чи буде 3 сезон?
Фото: 2+2

Ангели 2 сезон: де дивитися, скільки серій, чи буде 3 сезон?

Український телесеріал “Ангели” є відображенням життя спецпідрозділу, що функціонує в структурі МВС та відповідає за захист найважливіших свідків та визволення заручників.

Кожен епізод розкриває високотехнологічні операції, ризики й напруження, які супроводжують виконання секретних завдань, а також підкреслює героїзм і відданість спеціально підготовлених бійців.

Відео доступне тільки з території України. За кордоном серіал доступний на платформі безкоштовно Megogo, також серіал транслюється на телеканалі 2+2. Архів телеканалу можна знайти на сервісі Sweet TV.

Сюжет та Головні Завдання

Серіал розповідає про спеціалізований підрозділ, який під керівництвом куратора Вікторовича виконує секретні місії. Їх обов’язки включають перевезення цінних документів, охорону політиків, ескортування свідків у справах важливого значення та визволення заручників. Кожен боєць, звиклий ризикувати та ставати перед небезпекою, поза службою має власну історію, проблеми й мрії. Але коли вони вийшли на завдання, вони перетворюються на ангелів-охоронців, чия рішучість і пильність визначають долю клієнта.

Герої і Їх Життя

У кожного члена цього спецпідрозділу є власна унікальна історія та характер. Це люди, які підкреслюють глибину та складність своїх відносин та особистих життів, спроби впоратися з особистими труднощами поза межами робочого графіку.

Технічні новації та реалізм

Особливу увагу слід приділити реалістичності та деталізації сцен. У серіалі був задіяний український бронеавтомобіль від Української Бронетехніки, СБА «Варта», що підкреслило реалізм та відповідність сучасним технологіям.

Де дивитися Ангели 2 сезон?

Подивитися можна на сайті телеканалу 2+2 з Україні, або у застосунку Megogo на своєму гаджеті. На платформі Sweet TV доступний запис телеканалу, разом з 2 сезоном.

Скільки серій? Чи буде 3 сезон в серіалі Ангели?

Перший сезон вийшов у 2020 року 9 листопада та має 16 серій.

Другий сезон вийшов у 2021 році і також має 16 серій.

Серіал має статус завершений, 3 сезон серіал “Ангели” не планують знімати.

Завершення

“Ангели” – це український телесеріал, який захоплює глядача своєю динамікою, сюжетними поворотами та відображенням реалій роботи спецпідрозділу. З двома сезонами по 16 епізодів кожен, цей серіал пропонує історію про життя та ризики, пов’язані із захистом суспільства.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *