Дата виходу 3 сезону Ультрамен

Дата виходу 3 сезону Ультрамен

Netflix випустив кілька адаптацій серіалу “Ultraman”. Однією з них є аніме-серіал “Ultraman / Надлюдина / Ультрамен”, який був випущений у 2019 році. А вже у 2023 році закінчиться серіал третім сезон, дата виходу 3 сезону якого вже відома.

Серіал розповідає історію сина Шіндзіру Гейда, який був Ultramanом у минулому. Син, на ім’я Шінджі, живе звичайним життям, але незабаром дізнається, що у нього є здібності Ultramanа і що йому доведеться битися зі злом, щоб захистити землю. Під час серіалу Шінджі вступає в боротьбу з небезпечними монстрами, використовуючи свої сили і бойові навички.

Серіал “Ultraman” на Netflix є продовженням і перезапуском оригінальної японської версії, який поєднує в собі елементи наукової фантастики, екшену і драми. Він отримав схвальні відгуки глядачів і критиків завдяки своїм динамічним бойовим сценам, цікавому сюжету та чудовій анімації.

Трейлер 3 сезону і фінального сезону Ультрамен

Дата виходу 3 сезону Ультрамен

Вже відомо, що 3 сезон Ультрамена стане для аніме серіалу останнім, дата виходу якого запланована на 11 травня 2023 року. Фінальні 12 серій 3 сезону вийдуть в день прем’єри.

Українською Ультрамен?

Української озвучки серіал немає.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *