Серіал Дом дата виходу 3 сезон українською

Серіал Дом дата виходу 3 сезон українською

“Dom / Дом” – це бразильський телесеріал, який було випущено 2021 року на потоковому сервісі Amazon Prime Video. Серіал був створений Феліпе Бретасом і Маркосом Палмейрою.

Серіал Дом дата виходу 3 сезон українською

Про що серіал Дом?

Серіал розповідає історію батька і сина, Педру і Віктора, які живуть у Ріо-де-Жанейро. Педро – поліцейський, який бореться з наркоторгівлею в місті, а Віктор – наркоман, який занурений у світ наркотиків і насильства. Їхні стосунки стають ще більш напруженими, коли Віктор стає головною мішенню поліцейських.

“Dom” отримав схвальні відгуки критиків і глядачів за свою драматичну напруженість і складність персонажів. Серіал також отримав похвали за свою добре продуману камерну роботу і видовищні екшн-сцени.

Серіал Дом дата виходу 3 сезон українською

Історія 1 сезону Дом

Перший сезон серіалу “Dom” розповідає історію батька і сина, Педро і Віктора. Педро – поліцейський, який бореться з наркоторгівлею в Ріо-де-Жанейро, а Віктор – наркоман, який живе у світі наркотиків і насильства.

Серіал починається з того, що Педро та його команда заарештовують наркоторговця, який є очільником однієї з найнебезпечніших наркокартелів у місті. Однак Віктор несподівано з’являється на місці затримання і тікає разом з іншими наркоманами, які перебували там під час облави.

У наступній сцені показується життя Віктора – його постійне вживання наркотиків, насильство та злочини, які він скоює разом зі своїми друзями. Водночас Педро продовжує свою роботу, але стикається з проблемами у своїй родині. Його дружина хворіє на рак, а його донька Софія починає бунтувати і переживати важкий підлітковий вік.

Коли Віктор знову потрапляє в поліцейську мережу, Педро намагається допомогти йому і відвести на шлях зцілення від наркотиків. Але Віктор відкидає його допомогу і продовжує свій шлях до самознищення.

У міру того, як історія розгортається, стає зрозуміло, що Педро і Віктор мають глибокий зв’язок, який пов’язує їх разом і визначає їхні долі. Серіал закінчується трагічним фіналом, який змінює всі їхні життя назавжди.

Промо 3 сезон Дом

Дата виходу 3 сезону Дом

Четвертий сезон вийде у 2024 році.

Коли вийде 2 сезон українською?

Як відомо, до першого сезону серіалу “Дом” існує озвучка українською, від HDrezka. Другий сезон вже вийшов в оригіналі на Amazon 17 березня 2023 року.

Можемо припустити, якщо вони взялися за переклад серіалу “Дом“, то вже скоро доозвучать другий сезон українською.

А ви чекаєте на 2 і 3 сезон серіалу “Дом” українською?

Серіал Дом дата виходу 3 сезон українською

Відгуки

Серіал “Dom” отримав схвальні відгуки критиків і глядачів за його глибокі персонажі, захопливий сюжет і кінематографічну красу.

Деякі глядачі відзначають, що серіал чудово передає темну і небезпечну атмосферу Ріо-де-Жанейро, а також показує складні проблеми, з якими стикаються люди, що живуть у цьому місті. Вони також хвалять добре продуманий сценарій, який розкриває не тільки історію батька і сина, а й інші сюжетні лінії та персонажів.

Критики відзначають, що серіал “Dom” дає унікальний погляд на проблему наркотиків і насильства в Бразилії, і викликає багато важливих запитань про те, як суспільство може боротися з цими проблемами.

Однак є й негативні відгуки, які критикують серіал за його зайве насильство і кров, а також за те, що він може бути занадто важким і тривожним для деяких глядачів.

Загалом, серіал “Dom” отримав високі оцінки та рекомендується тим, хто цікавиться драматичними серіалами про складні життєві проблеми.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *