Дата виходу 2 сезону Топ Дог, відгук: серіал вийшов українською на Мегого

Дата виходу 2 сезону Топ Дог, відгук: серіал вийшов українською на Мегого

Хто не в курсі, серіал “Топ Дог / Top Dog” розповідає історію двох головних героїв, Емілі і Тедді, чиї життєві шляхи перетинаються в незвичайних обставинах.

Термін “топ дог” позначає кулачний бій без рукавичок, а також ватажка зграї або людину, яка досягла найбільшого авторитету.

Дата виходу 2 сезону Топ Дог, відгук: серіал вийшов українською на Мегого

Про що серіал?

Емілі – молода амбітна жінка, юрист-початківець в успішній юридичній фірмі. Її завдання – знайти викраденого важливого клієнта фірми, Філіпа, щоб отримати визнання і просування в кар’єрі.

Тедді, з іншого боку, є “андер догом” – людиною без грошей і впливу, яка живе за межами закону. Він також перебуває в пошуку Філіпа, щоб змінити своє життя.

Незважаючи на те, що Емілі має знання і ресурси, а Тедді – м’язи, силу і зв’язки з кримінальними босами, вони обидва стикаються з серйозними труднощами і небезпеками на своєму шляху. Кожен з них виявляється втягнутим у темні кола кримінального світу, де вони змушені грати за правилами бандитів і порушувати закон. У результаті, Емілі і Тедді стають не тільки гонителями, а й мішенями для тих, хто перебуває вище в ієрархії кримінального середовища.

Дата виходу 2 сезону Топ Дог, відгук: серіал вийшов українською на Мегого

Дата 2 сезону Топ Дог

Перший сезон вийшов три роки тому, у листопаді 2020.

Другий сезон чекає на нас 8 травня 2023 року.

Озвучка серіалу Топ Дог, де можна подивитися українською

Серіал “Топ Дог” можна можна подивитися на Мегого в Україні, в озвучці DniproFilm. Українське озвучення серіалу з’явилося у 2023 році. Припускаємо, що і другий сезон буде адаптовано українською в найкоротшій термін, після виходу другого сезону.

Дата виходу 2 сезону Топ Дог, відгук: серіал вийшов українською на Мегого

Серіал “Топ Дог” – це захоплива подорож у темні закутки світу криміналу, де правлять тільки найсильніші та найбезстрашніші. Цей серіал підійде для любителів кримінальних драм і бойовиків, а також для тих, хто цікавиться темами про владу, авторитет і досягнення цілей.

Відгук

Скандинавсько-німецькі серіали мають особливу чарівність, яка змушує глядача повірити, що те, що відбувається на екрані, відбувається поруч із ним. У цих серіалах персонажі й актори є справжніми, сюжет реалістичний, а зйомки виконані в живому і натуральному стилі.

Не варто очікувати від цих серіалів “щасливого кінця” і рожевих соплів – тут усе, як у житті. Головна героїня – юристка, яка прагне стати партнером у своїй фірмі. Вона готова на багато що, щоб досягти успіху, але чи можливо це, якщо на шляху до успіху вона повинна втратити самоповагу та інтегритет?

Головний герой – колишній ув’язнений, який провів 10 років у в’язниці. Його і головну героїню пов’язує життя, але спочатку здається, що у них немає нічого спільного. Однак, чи так далеко вони один від одного? Обидва не можуть жити у брехні, але це не обов’язково погано.

Загалом, скандинавсько-німецькі серіали залишають міцне враження і рекомендуються до перегляду для тих, хто цінує реалістичність і життєвість у сюжетах і персонажах.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *