Провулок світлячків: історія роману Крістін Генна, про дружбу жінок, у двох сезонах. Чи можливий третій?

Провулок світлячків: історія роману Крістін Генна, про дружбу жінок, у двох сезонах. Чи можливий третій?

Firefly Lane / Провулок світлячків” – це захопливий серіал, заснований на однойменному романі Крістін Генна. Він розповідає історію двох нерозлучних подруг, Таллі та Кейт, починаючи з їхнього підліткового віку і простягаючись до зрілих років.

Серіал проводить глядача через численні емоційні перипетії та життєві випробування, відкриваючи перед ними дорогу любові, втрати, дружби і зради.

Перші два сезони серіалу “Провулок світлячків” здобули широке визнання в Україні завдяки своїй емоційній глибині та якісній грі акторів, особливо Кетрін Гайгл і Сара Чок.

Провулок світлячків: історія роману Крістін Генна, про дружбу жінок, у двох сезонах. Чи можливий третій?

Історія першого сезону

Перший сезон серіалу “Firefly Lane” заснований на однойменному романі Крістін Генна. Він розповідає історію довгої і складної дружби двох жінок, Талули “Таллі” Гарт і Кейт Маларкі, яка починається від їхньої зустрічі в дитинстві в 1974 році і простягається до наших днів.

Серіал переплітає дві тимчасові лінії, показуючи дружбу Таллі і Кейт у минулому і сьогоденні. У минулому вони разом проходять через підліткові роки, навчання в школі, різні життєві випробування і радості. Вони створюють нерозривний зв’язок, стають одне для одного опорою і завжди підтримують одне одного у важкі моменти.

Провулок світлячків: історія роману Крістін Генна, про дружбу жінок, у двох сезонах. Чи можливий третій?
Firefly Lane. (L to R) Katherine Heigl as Tully, Sarah Chalke as Kate in episode 211 of Firefly Lane. Cr. Courtesy of Netflix © 2023

У теперішньому часі Таллі та Кейт, уже дорослі жінки, стикаються з власними проблемами та викликами. Кейт стала успішною журналісткою і має сім’ю, але її життя виявляється не таким ідеальним, як здається. Таллі, з іншого боку, стала відомою телеведучою, але її особисте життя опиняється на межі руйнування.

Серіал показує, як дружба між Таллі і Кейт розвивається протягом десятиліть, як вони підтримують і надихають один одного, і як вони справляються з життєвими труднощами. Однак їхня дружба також зазнає різних випробувань і конфліктів, які можуть поставити її під загрозу.

Весь сезон будується на дослідженні складності людських стосунків, вірності, зради та справжнього значення дружби. Він дає змогу глядачам дізнатися про минуле і сьогодення головних героїнь, зрозуміти їхні мотиви та переживати разом із ними всі радощі й прикрощі.

Перший сезон “Firefly Lane” залишає глядача в стані очікування, тоді як дружба Таллі та Кейт продовжує свій розвиток і стикається з новими викликами в наступних сезонах серіалу.

Провулок світлячків 2 сезон трейлер

В українському дубляжі серіал вийшов в Україні офіційно. Другий і фінальний сезон має 16 епізодів.

Дата виходу 3 сезону Провулок світлячків

На жаль, третього сезону “Провулку світлячків” не буде. Офіційно відомо, що 2 сезон “Провулку світлячків” став для серіалу останнім. Однак, щоб пом’якшити удар, стрімер зробив у другому сезоні 16 епізодів, розділених на дві частини. Це майже як три сезони по 8 серій 🙂

Де і як подивитися серіал онлайн

В Україні серіал “Провулку світлячків” доступний на потоковій платформі Netflix, українською мовою.

Серіал має професійний дубляж українською.

Провулок світлячків: історія роману Крістін Генна, про дружбу жінок, у двох сезонах. Чи можливий третій?

Рецензований відгук до серіалу Провулок світлячків

“Шлях світлячків”: Відображення життя і дружби в серіалі

Серіал “Провулок світлячків” призначений для жіночої аудиторії і розповідає історію двох подруг, які разом переживають дорослішання, стикаючись із проблемами і радощами життя протягом 30 років. Багатьом глядачам буде цікаво зануритися в жіночі історії та поглянути на життя крізь призму їхніх стосунків.

Серіал спритно переміщається в часі, і ясно, в який період розгортаються події. Він захоплює глядача у світ минулого і сьогодення, даючи змогу краще зрозуміти, як формувалася дружба героїнь.

Жанр серіалу відповідає його призначенню, але не вистачає деякої гумористичної нотки, оскільки драматичні події переважають. Деякі глядачі можуть почати відчувати деяку втому з 7-ї серії, проте завдяки тому, що серіал випускають на Netflix, де епізоди доступні відразу, а не щотижня, очікування наступної серії не є проблемою.

Хоча життя героїнь представлено спокійно і розмірено, без яскравої динаміки, їхня історія залишається цікавою і захопливою. Серіал ідеально підходить для перегляду в компанії, під келих вина, даючи змогу зануритися в захопливий світ і відобразитися в подіях і переживаннях героїнь.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *