Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо

Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо

Ватажок / Top Boy – це британський телевізійний серіал, який був створений Ронаном Беннеттом і Алексом Пейном.

Перший сезон серіалу вийшов в ефір у 2011 році на каналі Channel 4, а потім був закритий через низькі рейтинги. Однак, у 2019 році серіал був відновлений на платформі Netflix, і вийшло вже два сезони, і глядачі чекають на третій, які вже вийде у 2023 році. Докладніше коли вийде 3 сезон серіалу Ватажок читайте нижче.

А якщо, починати відлік з першого ефіру на британському каналі Channel 4, то це буде “п’ятий сезон.” На британському каналі, вийшло два маленькі сезоні по чотири серії.

Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо

Про що серіал Ватажок?

Серіал Ватажок розповідає історію життя молоді в Лондоні, яка змушена боротися за виживання в небезпечних умовах на вулицях міста. Головними героями серіалу є Джеймі і Дюшейн, двоє хлопців з лондонського передмістя, які стикаються з проблемами бідності, наркотиків, бандитизму і насильства.

Серіал показує реальність життя молоді, яка змушена скоювати злочини, щоб вижити в умовах бідності та нерівності. Однак, Ватажок не пропагує насильство та злочини, а показує складність життя в певних соціальних умовах та наслідки, які можуть виникнути через неправильні рішення.

Однією з особливостей серіалу є його реалізм. Ватажок показує життя звичайних людей, які живуть у певному середовищі, і робить це з великою проникливістю в душу героїв. Серіал не просто розповідає історію, але змушує глядачів замислитися про життя і вибір, який вони роблять.

Ватажок – це унікальний і захопливий серіал про життя молоді в Лондоні, який змушує замислитися про життя і суспільство, в якому ми живемо. Серіал отримав багато позитивних відгуків від глядачів і критиків за його реалізм, проникливість і захопливий сюжет.

Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо

Рейтинг

Серіал Ватажок на Netflix має високий рейтинг серед глядачів і критиків.

На сайті Rotten Tomatoes, серіал має 95% позитивних відгуків критиків і 94% позитивних відгуків глядачів для першого сезону, і 97% позитивних відгуків критиків і 96% позитивних відгуків глядачів для другого сезону.

На IMDb, серіал має рейтинг 8,2/10 для першого сезону і 8,4/10 для другого сезону.

Також, серіал Ватажок був номінований на різні премії, включно з BAFTA, NAACP Image Award, і International Emmy Award.

Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо

1 сезон

Перший сезон серіалу Ватажок, який вийшов на платформі Netflix, складається з десяти серій і був випущений у 2019 році. Сезон був продюсований режисером Чарльзом Старріджем і сценаристом Ронаном Беннеттом.

Сезон починається з того, що головні герої Джеймі і Дюшейн, двоє молодих хлопців з лондонського району Гакні, вирішують повернутися до свого кримінального коріння, щоб заробити гроші і піднятися в житті. Вони починають продавати наркотики, щоб отримати гроші та повагу у своєму районі. Однак, їхня діяльність привертає увагу конкурентів і призводить до серії насильства та вбивств.

У серіалі показуються не тільки Джеймі та Дюшейн, а й інші персонажі, які живуть у їхньому районі і теж стикаються з проблемами бідності та злочинності. Серіал показує життя молоді на вулицях Лондона, які змушені скоювати злочини, щоб вижити.

Однією з особливостей першого сезону є його реалізм і захопливий сюжет. Серіал показує не тільки насильство і злочини, а й міжособистісні стосунки героїв та їхнє бажання піднятися в житті. Глядач дізнається про складне життя молоді на вулицях Лондона, і про те, як бідність і соціальні нерівності можуть призвести до злочинності.

Перший сезон Ватажок на Netflix отримав багато позитивних відгуків від глядачів і критиків за його реалізм і захопливий сюжет.

Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо

2 сезон

Другий сезон серіалу Ватажок, продовження першого сезону, вийшов на Netflix 2019 року і складається з 8 епізодів.

Сезон продовжує розповідати історію Джеймі та Дюшейна, які продовжують займатися незаконним бізнесом, але стикаються з новими викликами та перешкодами. Головні герої починають конкурувати з іншими наркоторговцями та угрупованнями, що призводить до насильства та кровопролиття.

Однак, у цьому сезоні також приділяється більше уваги іншим персонажам та їхнім життям. Глядач дізнається про життя і проблеми інших жителів Гакні, які також стикаються з бідністю, соціальними нерівностями і злочинністю.

Сезон продовжує показувати життя на вулицях Лондона і проблеми, з якими стикаються молодь та інші жителі районів з низьким рівнем доходу. Серіал продовжує бути захопливим і реалістичним, і продовжує показувати, як соціальні нерівності та бідність можуть призвести до злочинності та насильства.

Загалом, другий сезон Ватажок на Netflix продовжує розповідати історію героїв першого сезону, але розширює світ серіалу і додає нових персонажів і сюжетні лінії. Сезон отримав багато позитивних відгуків від глядачів і критиків за його реалізм і захопливий сюжет.

Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо
Top Boys Season 2. Ashley Walters as Dushane in Top Boys Season 2. Cr. Chris Harris/Netflix © 2021

3 сезон, дата виходу, трейлер

У своєму анонсі до 3 сезону серіалу Ватажок. Компанія Нетфлікс повідомила, що дата виходу 3 сезону запланована на вересень 2023 року. Трейлер можна подивитися нижче.

На додаток вище сказаного, 3 сезон до серіалу буде фінальним. Тому очікувати на вихід 4 сезону Ватажок не варто глядачам.

Озвучка українською

На жаль, до серіалу Ватажок українського озвучення немає. В Україні можна подивитися в оригіналі на платформі Нетфлікс. Рейтинг у серіалу вже перевалив відмітку вісім на imdb.com, тому можемо припустити, що на нього звернуть увагу студії озвучки в Україні, та з виходом 3 сезон з’явиться українська локалізація.

Дата 3 сезону Ватажок, про молодь Лондона: історія серіалу, відгуки, тощо

Цікаві факти про серіал Ватажок / Top Boy

Ось кілька цікавих фактів про серіал Top Boy на Netflix:

Серіал був створений Ронні Томпсоном, який виріс у Хакні, Лондон, і сам стикався з проблемами, які показує серіал. Він також є одним зі сценаристів і продюсерів серіалу.

Актор Ешлі Волтерс, який грає головного героя Джеймі, насправді був знайомий з Ронні Томпсоном ще до початку роботи над серіалом. Волтерс виріс у тому ж районі, що й Томпсон, і вони обидва ходили в одну школу.

У серіалі багато використовується музичних композицій різних виконавців, таких як Дрейк, Стормзі, Хескі, Дж. Хас, Вулфі та інші. Багато з цих виконавців є відомими представниками британського хіп-хопу і грайму.

Після того, як серіал закрили на каналі Channel 4 у 2013 році, багато фанатів протестували і підписали петицію, щоб серіал відновили. У 2017 році Netflix оголосили про те, що вони відновлять серіал для нових сезонів.

Другий сезон серіалу був випущений на Netflix під назвою “Top Boy: Summerhouse” і був знятий у 2013 році, проте був випущений тільки після того, як Netflix відновили серіал у 2019 році.

А ви б хотіли подивитися серіал українською?

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *