Чи буде 2 сезон "Пси дощу"? Творець задумав трилогію, потенційна дата

Чи буде 2 сезон “Пси дощу”? Творець задумав трилогію, потенційна дата

Якщо ви занурилися у світ серіалу “Пси дощу“, ви не одні, хто цікавиться продовженням серіалу.

Серіал від HBO отримав схвальні відгуки критиків після своєї березневої прем’єри – особливо за гру Дейзі Мей Купер у ролі Костелло Джонс, матері-одиначки, яка бореться з бідністю, тверезістю та планує свій шлях як письменниця.

Чи буде 2 сезон "Пси дощу"? Творець задумав трилогію, потенційна дата

Хоча серіал “Пси дощу” має справу з серйозною темою, це дуже схоже на комедію – хоча й темну.

“Я думаю, що це був свого роду троянський кінь, тому що люди думали, що це серіал про бідність”, – сказав творець Кеш Каррауей в інтерв’ю виданню The Big Issue.

“Але це не зовсім так. Серіал “Пси дощу” про заплутаних людей, які намагаються створити сім’ю. Бідність – це лише ландшафт, в якому вони живуть. Це лише тло. Так само, як серіал “Спадкоємці” про супербагатіїв та медіа. Але насправді це про сім’ю”.

Тож, чи буде другий сезон “Пси дощу”? Офіційно шоу ще не було продовжено, але сценаристка Каррауей, безумовно, хоче продовження.

“Коли я задумала його, я уявляла собі трилогію, – сказала вона в інтерв’ю The Hollywood Reporter. “Я знаю, до чого ми дійдемо в кінці цієї трилогії. Я маю уявлення про те, що буде між ними. Але я не хочу починати писати її, поки ми не будемо знати напевно. Але так, я змогла би залишитися з цими персонажами. Мені здається, що ми тільки починаємо”.

Тим часом, ось все, що потрібно знати про потенційний другий сезон.

Пси дощу 2 сезон сюжет

Протягом першого сезону Костелло пережила кілька злетів і падінь на шляху до стабільного життя, житла та кар’єри – і ви можете очікувати, що вони продовжаться у можливому другому сезоні “Псів дощу”. Творець серіалу Карравей написала мемуари про власний досвід матері-одиначки в бідності, але не сподівайтеся, що ця книга буде дражнити тим, що може бути в другому сезоні: “Пси дощу” – не автобіографія.

Трейлер

В Україні серіал був адаптований українською мовою студією HDrezka (DniproFilm).

Пси дощу дата виходу 2 сезону

Потенційна дата прем’єри 2 сезону “Псів дощу”.

Зйомки першого сезону “Псів дощу” розпочалися у березні 2022 року, а прем’єра серіалу відбулася на HBO роком пізніше. Якщо другий сезон “Псів дощу” буде анонсовано найближчим часом і він матиме подібний графік виробництва, глядачі, ймовірно, можуть очікувати на повернення шоу вже влітку 2024 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *