Франклін коли нова серія? Чи буде 2 сезон?

Франклін коли нова серія? Чи буде 2 сезон?

12 квітня на Apple TV+ стартує захопливий історико-біографічний драматичний серіал “Франклін”. У дописі нижче можна знайти дату виходу нових серій та дізнатися де дивитися українською.

Про що серіал Франклін?

У центрі сюжету – феноменальна діяльність Бенджаміна Франкліна, видатного американського політика, вченого і винахідника, в період його посланництва у Франції в самий розпал війни за незалежність США.

У віці 70 років, не маючи дипломатичного досвіду, Франклін вирушає до Франції, щоб переконати монархічну країну підтримати американську демократію в боротьбі за незалежність. Серіал розповість про те, як він перехитрив шпигунів та інтриганів, уклав союз із революціонерами в 1778 році і залишив свій незгладимий слід в історії.

Франклін коли нова серія? Чи буде 2 сезон?

Головну роль у серіалі виконав Майкл Дуглас, а сценарій заснований на книзі Стейсі Шифф “Велика імпровізація: Франклін, Франція і народження Америки”.

Дата виходу 2 сезону Франклін

Перший сезон, що складається з восьми епізодів, розкриває три ключові моменти в історії США: підписання Декларації незалежності, створення Конституції та укладення Версальського мирного договору.

Другий сезон не плануються випускати, біль того, серіал створений як міні-серіал з 8 серіями. Графік виходу нових серій можна подивитися у таблиці нижче.

Графік виходу нових серій серіалу Франклін 2024

Це графік виходу релізів в Америці, українська озвучка виходить з затримкою, через 1-2 в Уанеті.

1 серія12 квітня
2 серія12 квітня
3 серія12 квітня
4 серія18 квітня
5 серія26 квітня
6 серія3 травня
7 серія9 травня
8 серія17 травня
Остання 8 серія серіалу Франклін вийде 17 травня, а потім кінець міні-серіалу.

Серіал “Франклін” не тільки розповідає про видатні досягнення Бенджаміна Франкліна, а й занурює глядачів в атмосферу того часу, коли Америка тільки починала свій шлях до незалежності.

Де дивитися серіал Franklin українською?

Серіал Франклін отримав українське озвучення завдяки інтернет студіям: BaibaKo, HDrezka Studio. Подивитися можна на сайтах студій відповідно.

Відео уривок з серіалу Франклін українською

У відео взято фрагмент з українською адаптацією серіалу “Франклін” від BaibaKo. Важливою темою у цьому відрізку є запитання національної гідності та боротьби з радикальними ідеологіями. Лейтмотивом є заклик до рашистів не втручатися в Україну, оскільки їх чекає лише поразка і невизнання. Також висловлюється вимога знищення міста Білгорода, яке стало символом ворожості та агресії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *