Чиста гра (Фейр-плей) - дивитися українською

Чиста гра (Фейр-плей) – дивитися українською

“Чиста гра”: Романтичний фільм з Фібі Дайневор та Олденом Еренрайком у головних ролях..“Чесна гра”, або українська назва “Чиста гра”: Романтичний фільм з Фібі Дайневор та Олденом Еренрайком у головних ролях..

На горизонті з’являється захоплюючий фільм для прихильників романтики та драми. Чиста гра” (англ. “Fair Play”) – це захоплива історія, яка розкриває складність стосунків між двома молодими людьми, які змушені боротися з амбіціями і конкуренцією в світі фінансів.

У головних ролях виступають Фібі Дайневор та Олден Еренрайк, які приносять свої таланти до цієї захоплюючої кінороботи.

Фільм Чиста грарозповідає історію Емілі та Люка – молодої пари, яка нещодавно заручилася та працює в провідній нью-йоркській фінансовій компанії. Все йде добре, поки Емілі раптово не отримує підвищення раніше за Люка. Ця несподівана зміна призводить до руйнування їхнього ніжного балансу, і стосунки між ними піддаються випробуванням.

Тягар амбіцій та конкуренції, що панує в їхньому професійному житті, перетворюється на складний випробувальний камінь для їхніх особистих відносин. Фільм демонструє, як молоді люди намагаються зберегти свою любов у світі, де часу і уваги на реальні почуття часто не вистачає.

Талановита команда

Режисером та сценаристкою фільмуЧиста гра є Хлоя Домон, що вже має успішний досвід у кіноіндустрії. Її талант і креативність додали фільму особливий шар емоцій та глибини.

Дивитися українською Чиста гра- трейлер

Очікується українське озвучення, або субтитри до фільму.

Дата виходу фільму Чиста гра (Фейр-плей)

Фанати романтичних історій мають змогу очікувати прем’єру фільму Чиста гравже 13 жовтня можна подивитися на Нетфлікс в Україні. Це обіцяє стати захоплюючою подією для кінолюбителів та всіх тих, хто цінує якісний сюжет та вражаючі виконання акторського складу.

Заключення

Фільм “Чиста гра” обіцяє бути незабутнім подорожжю у світ почуттів, де романтика переплітається з реаліями сучасного життя. За участю Фібі Дайневор та Олдена Еренрайка, режисованим Хлоєю Домон, ця кіноробота гарантовано зможе підкорити серця глядачів своєю глибиною та емоційною наповненістю.

Не пропустіть прем’єру 13 жовтня і насолоджуйтеся вражаючою подорожжю в світ “Чистої гри”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *