Реінкарнація безробітного 3 сезон дата виходу українською

Реінкарнація безробітного 3 сезон дата виходу українською

У цьому серіалі “Реінкарнація безробітного” розповідається історія чоловіка, який переродився у світі магії, після того як провів безробітне життя. Він має змогу почати новий шлях, але його спогади з минулого життя не залишають його в спокої. Незважаючи на це, головний герой намагається вести своє нове життя під настановами людського бога.

На даний момент налічується два сезони “”Реінкарнація безробітного””, і третій сезон розпочався у липні 2023 року, де ми, безсумнівно, матимемо можливість дізнатися більше про подальші події та долю головних персонажів.

Реінкарнація безробітного 3 сезон дата виходу

Вихід 3-го сезону “Реінкарнація безробітного” був офіційно анонсований студією Bind з новим постером і трейлером у липні 2022 року.

Фанати були в захваті, коли дізналися, що буде новий сезон їхнього улюбленого аніме-серіалу ісекай, і нарешті цей час настав.

25 березня 2023 року було оголошено дату 3 сезону “Реінкарнація безробітного”, а також представлено ключовий візуальний ряд і трейлер.

Цей сезон розділений на дві частини, і ми отримаємо лише одну з них у липні 2023 року, тоді як прем’єра другої відбудеться у квітні 2024 року. Кожен з них складатиметься з 12-13 епізодів і охоплюватиме томи LN з 7 по 12.

Раніше інформація про те, що другий сезон манґи готується до виходу, просочилася через популярний сайт Sugio LITE. Ця інформація виявилася правдивою, оскільки було підтверджено, що аніме повернеться на новий сезон.

Реінкарнація безробітного 3 сезон дата виходу українською

Реінкарнація безробітного 3 сезон, коли вийде українською?

На момент виходу третього сезону, до аніме ще не зроблена українська озвучка. Подивитися українською, можна від творчої групи FanVoxUA, яка за підтримки донатів від глядачів, робить україномовний контент.

Щоб побачити в найближчий час 3 сезон, рекомендуємо підтримати аніме спільноту FanVoxUA у телеграмі.

3 сезон “Реінкарнація безробітного” українською очікується згодом.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *