Занадто добре, щоб бути правдою: Історія боротьби молодої матері за свою ідентичність

Занадто добре, щоб бути правдою: Історія боротьби молодої матері за свою ідентичність

14 лютого на Channel 5 виходить захопливий детективний мінісеріал, який обіцяє вразити глядачів своєю інтригуючою сюжетною лінією і чудовим виконанням акторського складу.

“Занадто добре, щоб бути правдою” – це історія про силу материнської любові, боротьбу за власну гідність і розкриття похмурих таємниць з минулого.

Головна героїня, молода мати-одиначка Рейчел (зіграна чудовою Карою Тойнтон), стикається з труднощами виховання свого маленького сина Ліама і подолання фінансових перешкод. Вона працює важко, прибираючи весь день, щоб забезпечити дитині краще життя. Однак, її життя перевертається з ніг на голову, коли її бос, який представляє інтереси багатого клієнта на ім’я Елліот (загадково зіграний Алленом Лічем), пропонує їй роботу в його будинку. Ця пропозиція здається занадто хорошою, щоб бути правдою: більше грошей, менше роботи.

Поступово Рейчел починає усвідомлювати, що за цією привабливою пропозицією ховається темна і тривожна правда. Поведінка Елліота стає дедалі більш контролюючою, а підозри героїні посилюються. Вона починає розслідувати минуле свого роботодавця, розкриваючи похмурі секрети, що пов’язані з її власним дитинством і пояснюють його дивну одержимість Рейчел та її сином.

Через чотири захопливих епізоди глядачі сидітимуть на краю своїх сидінь, слідуючи за Рейчел у її небезпечній подорожі з розгадування таємниць минулого та захисту свого сина від темних сил, які загрожують їхньому сімейному щастю.

“Занадто добре, щоб бути правдою” обіцяє стати однією з найбільш захопливих телевізійних подій цього року. Не пропустіть прем’єру цього захопливого мінісеріалу 14 лютого на Channel 5.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *