7 сезон Спецпризначенці / S.W.A.T. дата виходу

7 сезон Спецпризначенці / S.W.A.T. дата виходу

Після завершення страйків акторів, серіал “Спецпризначенці” отримав остаточну дату виходу 7 сезону. Нагадаємо, це телесеріал драма, який дебютував на телебаченні 2017 року. Він заснований на однойменному телесеріалі 1975 року, а також на фільмі 2003 року з Коліном Фарреллом.

Серіал розповідає історію Лос-Анджелеського відділу спеціальних операцій та їхньої команди “S.W.A.T.”, які займаються високоризиковими операціями в місті.

Про що серіал?

7 сезон Спецпризначенці / S.W.A.T. дата виходу

Сюжет серіалу ґрунтується на житті та роботі команди “S.W.A.T.” у Лос-Анджелесі. Головний герой серіалу – Хондо Гаррелл (грає Шемар Мур), який очолює команду. Серед інших членів команди також є Джессіка Кортес (Стефані Сігман), Домінік Лучелло (Кенні Джонсон) і Люка Кейдж (Девід Лім).

Кожна серія “S.W.A.T.” містить високоякісні екшен-сцени, напружені драматичні моменти і міжособистісні взаємодії між персонажами. У серіалі також присутня сильна соціальна складова, в якій розглядаються проблеми, пов’язані з расизмом, ксенофобією та іншими видами дискримінації.

Один із ключових елементів серіалу – це командна робота. Кожен член команди “S.W.A.T.” володіє унікальними навичками і характером, які допомагають їм вирішувати складні завдання. Хондо Харрелл, як глава команди, намагається об’єднати своїх колег і допомогти їм працювати разом для досягнення спільної мети.

Актори

7 сезон Спецпризначенці / S.W.A.T. дата виходу

Спецпризначенці” також відомий своїми сильними героями і чудовими акторськими виступами. Шемар Мур чудово справляється з роллю Хондо Гаррелла, який є шанованим лідером і хорошим другом для своїх колег. Стефані Сігман також справляє враження своєю сильною і незалежною жіночою роллю в серіалі.

Озвучка українською

7 сезон Спецпризначенці / S.W.A.T. дата виходу

Серіал “Спецпризначенці” транслювався на телеканалі НЛО ТБ (Україна). Українською було перекладено тільки перші два сезони.

Більше озвучки до серіалу, на жаль, не виходило.

Дата виходу 7 сезону Спецпризначенці / S.W.A.T

У травні 2023 року, американський кабельний канал CBS оголосив, що 6 сезон серіалу Спецпризначенці буде останнім. Остання, 22-а серія серіалу 6 сезону вийде – 19 травня 2023.

Але, потім серіал продовжили на 7 сезон. У 7-му сезоні вийде 13 епізодів.

У листопаді канал оприлюднив, що сьомий сезон вийде 16 лютого 2024 року.

7 сезон Спецпризначенці / S.W.A.T. дата виходу

Відгуки

Загалом, “S.W.A.T.” – це захопливий серіал з якісною операторською роботою та динамічним монтажем, що робить його ще більш захопливим для глядача. Крім того, музичний супровід, зокрема оригінальна композиція Роба Дугана, підсилює емоційну складову серіалу.

Серіал “S.W.A.T.” користується популярністю серед глядачів і критиків. З першим сезоном було отримано схвальні відгуки за високоякісний продакшн, гарний сценарій і відмінні акторські виступи. Другий сезон також викликав позитивний відгук у глядачів і критиків.

Крім того, серіал “S.W.A.T.” показує роботу професійних фахівців, які присвячують своє життя захисту суспільства. Він також допомагає привертати увагу до важливих проблем у нашому суспільстві та наголошує на значущості терпимості, поваги та командної роботи у вирішенні складних завдань.

Загалом, “S.W.A.T.” – це захопливий, напружений та інтригуючий серіал, який може сподобатися глядачам, захопленим драмами з екшеном і соціальними проблемами. Якщо ви ще не бачили цей серіал, то ми рекомендуємо подивитися його!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *