5 сезон Дивні дива затримується, як тривають зйомки

5 сезон Дивні дива затримується, як тривають зйомки

Зйомки заключного 5 сезону популярного серіалу “Дивні дива 5 сезон” виявилися затяжними і триватимуть упродовж року, як повідомив один із головних акторів Девід Гарбор у своєму останньому інтерв’ю.

За його словами, поточна ситуація на виробництві стала для всіх загадкою, і ніхто не має чіткого уявлення про перебіг зйомок.

Проблеми з розкладом і страйки Гільдії акторів і сценаристів також вплинули на відтермінування зйомок, що розпочалися в червні.

Дивні дива 5 сезон дата виходу

Сам Девід Гарбор висловив своє здивування ситуацією, сказавши:

“Я більше не розумію, що відбувається. Я б хотів, щоб керівництво надало ясність щодо того, що відбувається, тому що я постійно отримую безліч дзвінків щотижня, в яких мені дають інформацію про те, що станеться, але це майже ніколи не збувається. Схоже, ніхто насправді не знає, якою буде подальша ситуація”.

Цей сезон став не першим, який виявився довгим і затяжним у процесі зйомок.

Четвертий сезон серіалу також зіткнувся з подібними труднощами через пандемію коронавірусу, що призвело до його затримки. Тепер до цих складнощів додалися ще й проблеми з розкладом акторів, які беруть активну участь в інших великих проєктах.

Тож шанувальники “Дуже дивних справ” муситимуть почекати довше, ніж очікувалося, перш ніж прощання з персонажами з Гокінса відбудеться.

Невизначеність на виробництві та неясність із графіком зйомок роблять точну дату завершення зйомок і виходу фінального сезону загадкою.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *