Поліція Токіо 3 сезон чи буде? Що відомо

Поліція Токіо 3 сезон чи буде? Що відомо

Серіал HBO “Поліція Токіо” має хорошу репутацію після двох сезонів, але чи буде продовжений на третій?

Історія слідує за американським журналістом Джейком Адельштейном, який переїжджає в Токіо і стикається з похмурою правдою про місто. Хоча це не перший нео-нуар, його унікальне місце розташування виділяє його з безлічі кримінальних шоу.

Критики позитивно відгукуються про серіал, відзначаючи цікаві історії японського злочинного світу, хоча персонажі трохи пласкі.

Серіал був швидко продовжений на другий сезон, і питання про продовження на третій залишається відкритим. Докладніше у цьому дописі.

Чи буде 3 сезон Поліції Токіо?

Поліція Токіо 3 сезон чи буде? Що відомо

Третій сезон серіалу “Поліція Токіо” на HBO поки не підтверджено.

Другий сезон був випущений не так давно, що пояснює відсутність офіційної заяви про продовження.

Зазвичай такі серіали, як “Поліція Токіо”, проходять через період оцінки довгострокової аудиторської реакції, перш ніж ухвалюється рішення про продовження.

Хоча HBO не змушувала себе чекати з продовженням другого сезону, ймовірно, що і третій сезон не затягнеться з анонсом.

Чого очікувати від 3 сезону?

Поліція Токіо 3 сезон чи буде? Що відомо

Наступний сезон Tokyo Vice буде сповнений неймовірних поворотів сюжету. Другий сезон ще не добіг кінця, але вже є джерелом гарячих обговорень.

За всіма ознаками, історія другого сезону завершиться в дивовижному фіналі.

Передбачається, що третій сезон принесе ще більше захопливих моментів, коли Джейк і детектив Катагірі зануряться ще глибше у світ злочинності міста.

Можливо, там будуть нові загадки, пов’язані з якудзою або іншими темними елементами. Але до офіційного підтвердження третього сезону, все залишається загадкою, яку належить розкрити.

Дата виходу 3 сезону Поліція Токіо

Між першим і другим сезоном, перерва була два роки, вони виходили у 2022 і 2024 роках відповідно. Тому можна припустити, що третій сезон може вийти на початку 2026 року. Якщо, серіал отримає підтвердження, та піде за таким самим графіком зйомок.

Де дивитися 3 сезон Tokyo Vice українською?

Гарне озвучення до серіалу вже декілька років робить інтернет студія HDrezka Studio (DniproFilm), тому третій сезон варто очікувати українською від них. Передивитися всі сезони можна на сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *