2 Сезон Венздей: більше інтриг, більше Адамсів, яких сюрпризів чекати?

2 Сезон Венздей: більше інтриг, більше Адамсів, яких сюрпризів чекати?

Українські шанувальники популярного телесеріалу “Венздей” можуть очікувати на цікаві зміни в 2 сезоні.

Художниця з костюмів серіалу, Коллін Етвуд, поділилася деякими захопливими подробицями про майбутні події.

У першому сезоні сюжет “Венздей” обертався навколо загадкової доньки Мортіші та Гомеса Аддамс, Венсдей, яка вирушила в академію “Невермор“. Попри темні таємниці та вбивства, дія здебільшого сезону розгорталася всередині стін навчального закладу, залишивши моменти в будинку Аддамсів у тіні.

Однак, 2 сезон обіцяє зміни.

анонс 2 сезону

Згідно зі словами Коллін Етвуд, глядачі побачать більше сцен, що відбуваються в самому особняку сім’ї Аддамс. Костюмерка наголосила, що Мортіша Аддамс, зіграна Кетрін Зета-Джонс, буде представлена в нових образах саме вдома. Вона додала:

У 2 сезоні у неї буде багато образів. Дуже цікаво подивитися, що робить Мортіша, коли знімає сукню [одягає щось інше] і ходить будинком”.

Крім оновлень у дизайні костюмів і домашніх сцен, з’явилися чутки про нового члена сім’ї Аддамс. Деякі джерела говорять про можливу появу бабусі Аддамс. Це може бути ключовою деталлю, що пов’язує нові повороти сюжету і особняк.

З урахуванням того, що головна героїня Венздей виявила переслідувача у фіналі першого сезону, передбачається, що другий сезон принесе ще більше загадок і розслідувань.

Однак, замість академії “НеверморВенздей, можливо, розкриє нові секрети в стінах будинку Аддамсів, напередодні нового семестру.

Необхідно зазначити, що у зв’язку зі страйками акторів і сценаристів у Голлівуді, довгоочікувану прем’єру другого сезону “Венздей” доведеться чекати.

Дізнайся, як актори Дженна Ортеґа, Емма Маєрс, Гантер Дуган і Джой Сандей обговорюють найкращі теорії щодо сезону 2 «Венздей» і дату виходу Венздей 2 сезону тут.

А поки, фанати серіалу залишаються в очікуванні нових таємниць і пригод у світі загадкової сім’ї Аддамс.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *