Інша чорношкіра дівчина: перший погляд, трейлер

Інша чорношкіра дівчина: перший погляд, трейлер

У світі телевізійних розваг з’являються проекти, здатні захопити нас своєю оригінальністю та захопливістю.

Один із таких проєктів – серіал “Інша чорношкіра дівчина / The Other Black Girl“, виконавчим продюсером якого стала Рашида Джонс.

Заснований на однойменному бестселері The New York Times від Закії Даліли Гарріс.

Інша чорна дівчина” – роман Закії Даліли Гарріс 2021 року. Його було продано на аукціоні Atria Publishing Group більш ніж за 1 мільйон доларів

В ефірі 13 вересня на платформі Hulu, #TheOtherBlackGirl обіцяє глядачам захопливу подорож у світ Нелли – асистента редакції.

Сюжет

Стикаючись із життєвими викликами та часто опиняючись осторонь від загального потоку, Нелла є єдиною чорношкірою дівчиною у своїй компанії. Її солідна освіта і таланти не завжди знаходять належне визнання серед колег.

Однак ситуація змінюється, коли на роботу приймають Гейзел. Поява ще однієї чорношкірої дівчини на робочому місці оживляє Неллу, створюючи надію на солідарність і підтримку. Але з наближенням Гейзел до вершини успіху, Нелла стикається з темною стороною компанії.

Те, що починається як історія радості та надії на справедливість, швидко перетворюється на щось зловісне і загадкове.

Нелла виявляє, що в компанії відбуваються дивні та незрозумілі події, пов’язані з Гейзел. Таємниці та інтриги розкривають перед Неллою похмурі перспективи, змушуючи її боротися за своє місце і з’ясувати істину.

Інша чорношкіра дівчина” обіцяє глядачам глибокі емоції, загадки та захопливий сюжет. Серіал впливає не тільки на поверхневі взаємини, а й на глибші проблеми і теми, пов’язані з расовою дискримінацією, чесністю і самоствердженням.

Трейлер Інша чорношкіра дівчина

серіал Під Знаком Романтики і Таємниць

Таким чином, “Інша чорношкіра дівчина“- це нова телевізійна пригода, здатна захопити глядачів у світ таємниць та інтриг, де за кожним кутом ховається щось більше, ніж здається на перший погляд.

Очікується українське озвучення від інтернет студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *