2 сезон Суспільство буде? Де дивитися серіал

2 сезон Суспільство буде? Де дивитися серіал

Серіал “Суспільство” досі популярний у українських підлітків, навіть після 4 років, після виходу першого сезону на Netflix у 2019 році. Але чи достатньо цього, щоб отримати 2 сезон?

Фанати з нетерпінням чекали на вихід 2 сезону серіалу “Суспільство“, після завершення 1 сезону, але на жаль цього не сталося.

Чому відмінено продовження серіалу Суспільство?

Серіал “Суспільство” було скасовано через негативний вплив пандемії COVID-19 на виробництво. Спочатку виробництво було призупинено через пандемію, і планувалося його відновлення. Актори готувалися повернутися до роботи.

Однак зростання вартості виробництва через COVID-19 призвело до рішення Netflix скасувати другий сезон.

Виробництво було складно здійснити через невизначеність щодо дат та складності зі збереженням великого акторського складу і збільшення бюджету.

Чи можливе відновлення, та продовження на 2 сезон Суспільства?

2 сезон Суспільство буде? Де дивитися серіал

Ідеї і плани у сценаристів на створення 2 сезону “Суспільство” були, але Нетфлікс, через економічні проблеми не вирішив робити ставку на продовження серіалу.

Раніше шоураннер серіалу “Суспільство” Кріс Кайзер прогнозував, що в другому сезоні головна увага буде приділена жахливій трійці. Він висловив цікавий і актуальний питання: що станеться, якщо некомпетентним людям дати можливість балотуватися на посаду, і вони її отримають. Це могла бути однією з центральних тем другого сезону.

Також у другому сезоні планувалося більше уваги до соціальних класів і расової тематики. Соціальні та расові питання будуть важливими аспектами сюжету, і це дозволить переосмислити їх у світі без стандартних норм.

Шоураннер і команда надіялися глибше дослідити соціальний договір у своєму незвичайному всесвіті в разі отримання другого сезону.

Дата виходу 2 сезон Суспільство

2 сезон “Суспільство” скасовано. Його не знімають.

Де подивитися Суспільство українською?

На Нетфлікс можна подивитися в оригіналі з субтитрами, або знайти в Уанеті у перекладі студії DnirpoFilm.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *