2 сезон "Мій тато – мисливець за прибульцями", дата виходу українською

2 сезон “Мій тато – мисливець за прибульцями”, дата виходу українською

Мій тато – мисливець за прибульцями” мультсеріал 2023 року, що розповідає історію двох незвичайних дітей, які, нічого не підозрюючи, вирушають у захопливу пригоду у всесвіті, коли вони випадково опиняються в космосі. Під час своєї подорожі вони виявляють, що їхній батько – найкрутіший і найвідоміший мисливець за головами у всій галактиці.

Вони розуміють, що успадкували його унікальні мисливські здібності й таланти. Поступово, вони розвивають свої навички, вивчають космічні технології та дізнаються про численні раси, з якими вони стикаються під час своєї подорожі.

Вони зустрічають різних союзників і ворогів, деякі з яких прагнуть допомогти їм, а інші – використати їхні унікальні здібності у своїх власних корисливих цілях.

2 сезон "Мій тато – мисливець за прибульцями", дата виходу українською

Мій тато – мисливець за прибульцями/ My Dad the Bounty Hunter – це захоплива мандрівка, сповнена екшену, гумору та дружби, що дає змогу глядачам зануритися в дивовижний світ космосу. З кожним епізодом супегерої стають сильнішими й мудрішими, розкриваючи дедалі більше секретів своєї сім’ї та зустрічаючи нових і захопливих персонажів.

Трейлер українською

Перший сезон вийшов 9 лютого 2023 року. 10 епізодів

Українською де дивитися

Серіал для дітей My Dad the Bounty Hunter не має українського озвучення. В інтернеті можна знайти російське озвучення.

Дата виходу 2 сезону Мій тато – мисливець за прибульцями

Другий сезон вийде – 17 серпня 2023 року. Заплановано 10 епізодів. Перші кадри з другого сезону “Мій тато – мисливець за прибульцями” можна подивитися нижче.

Мій тато – мисливець за прибульцями” – це мультсеріал, який підходить для глядачів різного віку. Він поєднує в собі пригоди, фантастику, сімейні цінності та важливі уроки про дружбу, сміливість і віру в себе. Пориньте в цей захопливий космічний світ разом з сайтом tvshows.com.ua і вирушайте в захопливу подорож, сповнену небезпек і неймовірних відкриттів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *