Сімейка Крудс: Сімейне древо дата виходу 7 сезону

Сімейка Крудс: Сімейне древо дата виходу 7 сезону

Серіал “Сімейка Крудс: Сімейне древо” є продовженням популярного анімаційного фільму “The Croods”. Він продовжує історію кам’яного віку сім’ї Крудсів, представленої у фільмі.

У серіалі “The Croods: Family Tree” сім’я Крудсів стикається з новими пригодами та випробуваннями у своєму примітивному світі. Головна героїня, Еппі Крудс, і її сім’я продовжують досліджувати навколишню дику природу, стикаючись з незвичайними істотами, небезпеками і різними кам’яними віковими викликами.

Серіал порушує теми сімейних цінностей, пригод і взаємин між членами сім’ї Крудсів. Він пропонує глядачам гумор, емоційні моменти та моральні повчання, розкриваючи динаміку та еволюцію сімейних зв’язків у незвичному та примітивному середовищі.

Сімейка Крудс: Сімейне древо дата виходу 7 сезону

“The Croods: Family Tree” – це кумедний і позитивний серіал, що покликаний розважати глядачів різного віку і продовжує розширювати історію та світ, знайомі за фільмом “The Croods”.

Українське озвучення є?

Серіал “Сімейка Крудс: Сімейне древо” не має українського озвучення. Навіть російською мовою, не всі нові сезони були перекладані.

Промо 6 сезону

Дата виходу 7 сезону Сімейка Крудс: Сімейне древо

Дуже радісна новина для шанувальників серіалу “The Croods: Family Tree”! Сьомий сезон цієї популярної анімаційної серії вже не за горами, і офіційно оголошено його дату виходу.

27 липня 2023 року на вас чекають нові захопливі епізоди!

Сімейка Крудс: Сімейне древо дата виходу 7 сезону

У сьомому сезоні “The Croods: Family Tree” сім’я Крудсів продовжує свої пригоди в кам’яному столітті, занурюючись у нові та захопливі події. Головні герої, Еппі Крудс та її допитлива сім’я, стикаються з новими небезпеками, кумедними істотами та різноманітними примітивними викликами, що лише посилюють їхній зв’язок та сімейні цінності.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *