Яблука ніколи не падають: сімейні таємниці, які підірвали інтернет

Яблука ніколи не падають: сімейні таємниці, які підірвали інтернет

З 14 березня глядачі зустріли новий загадковий міні-серіал під назвою “Яблука ніколи не падають” (“Apples Never Fall”).

Сімейні драми і таємниці набули нових відтінків у цій захопливій історії, створеній за романом Ліани Моріарті, яка також лягла в основу таких успішних проєктів, як “Велика маленька брехня” і “Дев’ять зовсім незнайомих людей“.

У центрі сюжету – ідеальна сім’я Делейні, що складається з колишніх тренерів з тенісу, Стена і Джой, а також їхніх чотирьох дорослих дітей.

Після продажу тенісної академії подружжя готувалося до спокійного і забезпеченого життя, але доля мала свої плани. Раптово в їхньому будинку з’являється загадкова молода жінка Саванна. І саме цей візит стає початком ланцюжка подій, пов’язаних зі зникненням Джой.

Яблука ніколи не падають: сімейні таємниці, які підірвали інтернет

Режисером серіалу виступив Кріс Суїні, який раніше працював над проектами, що заслужили визнання критиків і глядачів. Його талант в об’єднанні напружених моментів сімейної драми і загадкових елементів робить “Яблука не падають ніколи” справжнім витвором мистецтва.

Очікується, що цей міні-серіал, що складається з семи серій, вразить глядачів не лише захопливим сюжетом, а й прекрасним акторським складом. Чудова хімія між членами сім’ї Делейні та загадка навколо зникнення Джой обіцяють зберігати напругу та інтригу протягом усього сезону.

Яблука ніколи не падають: сімейні таємниці, які підірвали інтернет

“Яблука не падають ніколи” стають ще одним яскравим представником творчості Ліани Моріарті на телевізійному екрані.

Змішування сімейної драми, загадковості та інтриги, подане з талантом Кріса Суїні, створює атмосферу, яка не залишить байдужим жодного глядача. Залишається лише приготуватися до непередбачуваної подорожі у світ “Яблук, які не падають ніколи”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *