Я Діва: серіал про хлопця велетня від Amazom

Я Діва: серіал про хлопця велетня від Amazom

Я діва” 2023 – захопливий серіал, у якому розповідається історія про незвичайну молоду людину, що вирізняється з-поміж інших. Оригінальна назва I’m a Virgo.

Головний герой стикається з унікальною проблемою: всі люди навколо нього здаються дуже маленькими, тоді як сам він має зріст у чотири метри. Життя цього чорношкірого гіганта розгортається в штаті Каліфорнія, в тихому містечку Окленді.

Я Діва про що серіал

Кожен день для нашого героя стає боротьбою з перепонами, адже для нього цей світ створений надто незручним і непридатним. Перед ним постають складнощі на кожному кроці, починаючи зі звичайних громадських місць і закінчуючи обмеженнями в комерційних зонах і професійній сфері. Його зріст і особливості фізичного розвитку роблять його постійною мішенню для цікавих поглядів, неприйняття і забобонів.

Але наш герой не здається перед труднощами. Натомість, він стає на шлях самовідкриття, подолання стереотипів і знаходження свого місця в цьому незрозумілому світі. Разом зі своїми друзями та близькими він досліджує можливості для самореалізації, прагне знайти рівновагу між своїм внутрішнім світом і зовнішньою реальністю. Через важкі випробування та сердечні розчарування, він вчиться приймати себе таким, яким він є, і знаходить свою унікальність, яка робить його особливим.

“Я діва” – це глибокий та емоційний серіал, який провокує глядачів замислитися над тим, як суспільство сприймає людей, що відрізняються від загальноприйнятих стандартів. Це історія про самоідентифікацію, подолання перешкод і пошук свого місця у світі, незважаючи на всі труднощі та нерозуміння.

Я Діва – трейлер до серіалу

Дата виходу

23 червня 2023 року, 1 сезон – 8 епізодів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *