Вибуховий сміх з Вибуховими кошенятами від творців Бівіса та Батхеда

Вибуховий сміх з Вибуховими кошенятами від творців Бівіса та Батхеда

“Вибухові кошенята”: Епічна битва котів від творців «Бівіса та Батхеда», що вразить глядачів!

Netflix готується до виходу нового анімаційного шедевру, який обіцяє стати справжнім вибухом сміху та емоцій. Серіал “Вибухові кошенята” (Exploding Kittens), створений творцями культових “Бівіса та Батхеда”, має у своїй основі неабияку порцію фантазії та гумору.

Сюжетно-концептуально цей серіал — це справжня магія. Одвічний конфлікт між Богом і Дияволом отримує нове втілення, коли вони обоє, втомлені земним безладдям, знаходять себе в тілах товстих домашніх котів. І ось починається епічна подорож, сповнена сміху, непередбачуваних поворотів і дивовижних відкриттів.

Головний герой, Богкет (зіграний Томом Еллісом), опиняється в нелегкій ситуації, потрапивши в пастку в тілі пухкенького домашнього кота. Його завдання — відновити зв’язок з людством і, можливо, трохи пожартувати над своїм архнепротивником, Дияволкетом (зіграний Саширом Заматою), який також не сидить склавши руки і шукає шляхи для своєї інтриги.

Але, звісно, усе не так просто, як здається. Поміж війни добра і зла, Годкет і Дияволкет також знаходять час для своїх власних розваг. Від гонитви за лазерними указками до спроби розіграти голуба, ці коти точно знають, як розважитися.

За мотивами найпопулярнішої карткової гри “Вибухові кошенята”, серіал обіцяє стати справжнім хітом. Завдяки талановитому шоураннерству Шейна Косаковскі та Метью Інмана, а також виконавчим продюсерам Майку Джаджу, Грегу Деніелсу і Дастіну Девісу, анімаційна магія “Вибухових кошенят” надихне глядачів на пригоди, які вони ніколи не забудуть.

Не пропустіть прем’єру “Вибухових кошенят” у липні 2024 року, тільки на Netflix. Будьте готові до вибуху емоцій та безлічі сміху!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *