Воскресіння - містичний серіал

Воскресіння – містичний серіал

Серіал “Resurrection” (в українському перекладі “Воскресіння“) був випущений у 2014 році і складається з двох сезонів. Він заснований на романі “The Returned” автора Джейсона Мотта, і розповідає історію людей, які раптово почали повертатися з мертвих у місті Аркейдія, Міссурі.

Воскресіння - містичний серіал

Про що серіал Воскресіння?

У центрі сюжету – сім’я Ленгстон, яка зустрічає свого загиблого сина, Якоба, який повернувся до них у віці 8 років, не розуміючи, що з ним сталося і чому він раптом відродився. У міру того, як інші мерці починають з’являтися в місті, жителі Аркейдії стикаються з емоційними і моральними дилемами, намагаючись зрозуміти, як жити з тим, що відбувається.

Кожен епізод серіалу показує, як життя в Аркейдії змінюється з появою нового “відродженого” і як це впливає на тих, хто поруч. Різні персонажі реагують на це по-різному: хтось радіє можливості повернути близьких, хтось відчуває страх і недовіру, а хтось починає використовувати можливість тих, хто повернувся, для своїх власних цілей.

Воскресіння” – це незвичайний і захопливий серіал, який ставить глядачів перед складними моральними питаннями і змушує замислитися над тим, що б ми зробили, якби наші близькі повернулися з мертвих.

Воскресіння - містичний серіал

Рейтинг

Хоча серіал “Воскресіння” не отримав широкого визнання критиків і глядачів, він був номінований на кілька премій і нагород.

У 2014 році серіал був номінований на премію Emmy в категорії “Видатна головна титульна тема музики” за музику Кріса Берроуза. Крім того, актриса Френсіс Фішер, яка грала роль Люсі Ленгстон, була номінована на премію Critics’ Choice Television Award у категорії “Найкраща актриса другого плану в драматичному серіалі” за свою роботу в першому сезоні.

Хоча серіал не виграв жодної з цих нагород, він залишається цікавим і привабливим для багатьох глядачів завдяки своїй унікальній концепції та захопливому сюжету.

Воскресіння - містичний серіал

1 сезон

Перший сезон серіалу “Воскресіння” розповідає історію повернення загиблих людей у місто Аркейдія, Міссурі, і як це впливає на життя його жителів.

Серіал починається з того, що хлопчик на ім’я Якоб Ленгстон повертається додому після 32 років з того моменту, як він помер. Його батьки, Генрі та Люсі, і його тітка, Меггі, шоковані, але раді возз’єднанню з ним. Водночас у місті з’являються інші “відроджені”, і жителі Аркейдії починають ставити запитання про те, що відбувається.

Під час сезону герої намагаються зрозуміти, що відбувається з “відродженими” і як це пов’язано з їхнім власним життям. Люсі та Меггі виявляють, що Якоб не єдиний, хто повернувся з мертвих, і намагаються знайти відповіді на ці запитання. Незабаром стає зрозуміло, що “відроджені” не старіють і не вмирають від природних причин, і що їхнє відродження пов’язане з невідомою силою.

Водночас Генрі Ленгстон і його колишня дружина, Люсі, намагаються впоратися зі своїми емоційними труднощами, пов’язаними з поверненням їхнього сина Якоба. Вони виявляють, що Якоб не пам’ятає нічого про свою смерть, і що він має дивні здібності, такі як здатність дізнаватися про минуле людей, яких він зустрічає.

До кінця сезону, жителі Аркейдії стикаються з серйозними наслідками відродження “відроджених”, коли один з них стає причиною трагічної аварії. У цей же час, Якоб починає згадувати більше про свою смерть і про те, що сталося після неї.

Перший сезон “Воскресіння” завершується тим, що залишає безліч запитань і загадок, які мають бути вирішені в наступному сезоні.

2 сезон

Воскресіння - містичний серіал

Другий сезон “Воскресіння” розпочинається з того, що Якоб Ленгстон та інші “відроджені” продовжують досліджувати свої дивні здібності та намагаються зрозуміти, що відбувається з ними та чому вони повернулися у світ живих.

Однак у місті починають відбуватися дивні події. Люди стають більш агресивними і неадекватними, і в місті з’являються інші “відроджені”. У міру того, як Якоб і його сім’я намагаються розгадати таємницю, їхнє життя починає розвалюватися.

Генрі Ленгстон намагається знайти відповіді на свої запитання, які виникли після повернення Якоба. Він знаходить жінку, яка стверджує, що її син також повернувся з мертвих. Генрі починає співпрацювати з нею, щоб дізнатися правду про походження “відроджених”.

Під час сезону, Якоб та інші “відроджені” дізнаються, що вони були створені як частина секретного експерименту військової організації в 1930-х роках. Експеримент закінчився трагічно, і “відроджені” були поховані, але чомусь їхні тіла не розклалися і повернулися у світ живих.

До кінця сезону, Якоб та інші “відроджені” змушені боротися за свої життя, коли група людей, які називають себе “чистими”, починає полювати на них. Вони дізнаються, що “чисті” вірять, що “відроджені” є зловісною загрозою і їх треба знищити.

Сезон закінчується відкритою кінцівкою, але показує, що “відроджені” перебувають під загрозою і що майбутнє незрозуміле.

Воскресіння - містичний серіал

Де знайти українську озвучку

Коли серіал “Воскресіння” вийшов у 2014 році, українське озвучення, ще не мало масового виробництва, тому за озвучення серіалу взялися любителі. Але, на жаль, змогли озвучити лише одну серію. Тому, озвучення до серіалу “Воскресіння” можна сказати відсутнє.

Трейлер

Подивитися можна російською мовою, або в оригіналі. Якщо ви знайшли український переклад, поділиться у коментарях.

Воскресіння - містичний серіал

Відгуки

Відгуки на серіал “Воскресіння” загалом різноманітні. Деякі глядачі вважають його захопливим і захопливим, тоді як інші знаходять його занадто повільним і затягнутим.

Проте серіал отримав кілька нагород і номінацій, зокрема премію “Найкращий новий телесеріал” на премії “Critics’ Choice Television Awards” у 2014 році.

Серіал “Воскресіння” може сподобатися людям, які цікавляться темами загадкового, містичного і незрозумілого. Також він може зацікавити любителів драми та інтригуючих сюжетів.

Однак, якщо ви не любите повільні темпи і несподівані повороти сюжету, то “Воскресіння” може здатися вам нудним.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *