Великий улов з зіркою Венздей: зіркові актори, дата виходу, дивитися трейлер
Кадр з фільму: Paramount+ (Дженна Ортега) Paramount+

Великий улов з зіркою Венздей: зіркові актори, дата виходу, дивитися трейлер

Дженна Ортега повертається у повний метр у 2023 році, в новому кримінальному фільмі Finestkind, можлива укр. назва “Великий улов” від Paramount+

Судячи з трейлеру фільму, “Великий улов” обіцяє захопливу й емоційну кіноподію, яка назавжди залишиться в пам’яті глядачів. Складні характери, напружений сюжет і видатні акторські виступи роблять цей фільм обов’язковим для перегляду.

Дженна Ортега фільми й серіали

Про що фільм?

Новий фільм “Великий улов” (2023) обіцяє глядачам захопливе занурення у світ злочинності, сімейних зв’язків і складних рішень. Цей кримінальний драматичний трилер, знятий режисером Браяном Кірком, пропонує не тільки захопливий сюжет, а й приголомшливі акторські виступи, що залишать вас у напрузі до останньої секунди.

Великий улов з зіркою Венздей: зіркові актори, дата виходу, дивитися трейлер

Історія починається з двох братів, Тома і Чарлі, які, хоч і виросли окремо один від одного та належать до різних світів, знову опиняються разом на рибальському судні. Це повернення до спільного рибальства та далеких дитячих спогадів видається їхнім порятунком від реальності, але невдовзі вони опиняються втягнутими в події, які можуть їх розлучити назавжди.

Одного разу, Том і Чарлі приймають рішення укласти угоду з кримінальною бандою з Бостона, не підозрюючи, на що вони йдуть. Ситуація ускладнюється, коли в центрі всієї цієї небезпечної гри опиняється молода жінка на ім’я Мейбел. Її поява змінює динаміку взаємин між героями і змушує їх зіткнутися з морем непередбачуваних подій і моральних дилем.

Актори

Великий улов з зіркою Венздей: зіркові актори, дата виходу, дивитися трейлер
Томмі Лі Джонс у фільмі

Основна сила фільму “Великий улов” полягає у виняткових акторських виступах, серед яких можна виділити Бена Фостера, Томмі Лі Джонса та Дженну Ортегу. Ці талановиті актори надають своїм персонажам глибину і складність, що робить сюжет ще більш захопливим. Їхня взаємодія та емоційна інтенсивність утримують глядача в напрузі з самого початку фільму.

Тема сімейних зв’язків і дружби є важливою частиною “Великого улову”. У процесі розвитку подій брати та їхні друзі стикаються з морем важких рішень і серйозних випробувань. Ці моменти підкреслюють цінність сімейних зв’язків і справжньої дружби у світі, де правила йдуть назовні і мораль ставиться на крайній результат.

Дата виходу Finestkind з Ортегою

Не пропустіть прем’єру “Великого улову” 15 грудня на Paramount+. Цей фільм обіцяє бути захопливою подорожжю у світ криміналу, внутрішніх боротьб і неймовірних рішень, які матимуть довгострокові наслідки.

Очікується українська озвучка від провідних інтернет студії України.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *