Вавілон Берлін: Останній 5 сезон - дата виходу і що відомо

Вавілон Берлін: Останній 5 сезон – дата виходу і що відомо

Зйомки фінального сезону популярного серіалу “Вавілон Берлін” розпочнуться в жовтні цього року. Сюжет нового сезону базується на п’ятій книзі серії – “Марш занепалих”. Події розгортатимуться у лютому 1933 року, одному з найтемніших періодів німецької історії, коли влада в країні переходить до НСДАП.

Режисерсько-сценаристське тріо, яке вже добре знайоме глядачам, Хендрік Гандлегтен, Том Тиквер і Ахім фон Борріс, повертається для роботи над новим сезоном. Очікується, що сезон буде складатися з 8 епізодів.

Майбутнє серіалу було під загрозою після того, як німецька телекомпанія Sky Deutschland вирішила припинити свою участь у проекті. Проте, тепер виробництвом серіалу займаються X-Filme Creative Pool у співпраці з ARD Degeto, SWR, WDR, Radio Bremen та дистриб’ютором Beta Film.

Прем’єра п’ятого сезону запланована на 2025 рік.

В Україні серіал “Вавілон Берлін” був доступний на телеканалі НТН, де показували перші два сезони. Сподіваємось, що з виходом п’ятого сезону озвучка поновиться, і українські глядачі зможуть насолодитися продовженням цієї захоплюючої історії.

Цей фінальний сезон обіцяє бути не менш драматичним і захоплюючим, ніж попередні, розкриваючи ще більше інтриг і небезпек, що чекають на головних героїв у період становлення нацистського режиму в Німеччині.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *