Три фільми для тих, хто шукає себе

Три фільми для тих, хто шукає себе

Азійське кіно часто пропонує глядачам унікальний погляд на повсякденне життя і внутрішній світ героїв. Пропонуємо вам добірку з трьох фільмів, які покажуть буденність з іншого боку і допоможуть знайти відповіді на питання про власну особистість.

1. Bamui haebyun-eoseo honja / Вночі біля моря одна (2017)

Відома актриса Юн-хі переживає кінець невдалого роману з одруженим режисером. Щоб втекти від своїх проблем, вона вирушає до Гамбурга, але згодом повертається до Кореї.

Проводячи багато часу наодинці, Юн-хі гуляє по зимових парках і набережних, розмірковуючи про своє життя. Вона задає собі питання, на які не може знайти відповіді: чи є майбутнє з тим чоловіком і чи сумує він за нею так само, як вона за ним? Години усамітнення допомагають героїні розібратися у своїх почуттях і зрозуміти себе.

2. Retour à Séoul / Повернення в Сеул (2022)

25-річна француженка Фредді приїжджає в Сеул, місто, де вона народилася і звідки її удочерила французька пара. Тепер Фредді хоче познайомитися зі своєю історичною батьківщиною і спробувати знайти біологічних батьків.

Цей фільм є учасником програми “Особливий погляд” Каннського кінофестивалю-2022 і розповідає про подорож героїні до своїх коренів, пошуки ідентичності та з’ясування свого місця у світі.

3. Perfect Days / Ідеальні дні (2023)

Хірамая працює прибиральником громадських туалетів у Токіо. Його життя дуже просте і спокійне: він живе у маленькому будинку, щодня проходить повз одні й ті ж кафе та зустрічається з одними й тими ж людьми.

Його буденність ніколи не змінюється, але він цілком задоволений цим. Хірамая небагатослівний, любить читати книги і слухати рок-музику, а також обожнює фотографувати дерева.

Його особистість і минуле розкриваються перед глядачем через серію несподіваних зустрічей. “Ідеальні дні” (2023) – це поетичне розмірковування режисера Віма Вендерса про красу і задоволення, які можна знайти в повсякденних дрібницях.

Ці фільми допоможуть вам поглянути на буденне життя з нової перспективи та знайти відповіді на важливі питання про себе і своє місце у світі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *