Ти не запрошений на мою бат-міцву - дивись українською

Ти не запрошений на мою бат-міцву – дивись українською

“Ти не запрошений на мою бат-міцву”: Хумор, Дружба та Комедія завертають на повних обертах!

Мабуть, всі ми мріяли про свято бат-міцви, яке б стало незабутнім, але для Стейсі Фрідман і Лідії Родріґес Кац, це свято перетворилося на справжній комедійний переполох. У них були великі плани і великі сподівання, але їхнє життя повністю перевернулося через популярну драму про хлопчиків і середню школу, яка поставила під загрозу не тільки їх дружбу, але й довгоочікуваний обряд посвячення.

Про що фільм?

Але давайте розпочнемо з початку. Фільм “Ти не запрошений на мою бат-міцву” – це весела історія про двох найкращих подруг, які змагаються за увагу одного популярного хлопця, який може змінити все їхнє життя.

Але як це зазвичай буває, перед кожним великим святом з’являються непередбачувані проблеми. У випадку наших героїнь, ці проблеми виявилися такими незвичайними і несподіваними, що глядачі з гумором та з захопленням будуть спостерігати за тим, як Стейсі та Лідія змушені змагатися за визнання своєї дружби та незабутнього свята.

Актори

Зірковий акторський склад, включаючи Ідіну Мензел, Джекі Сендлер, Сейді Сендлер, Санні Сендлер, Саманту Лоррейн, Ділана Гоффмана, Сару Шерман, Дена Буллу, Ідо Моссері, Джекі Гоффмана і Луїса Гусмана, гарантує неперевершений акторський майстерність і неповторні комедійні ситуації.

Дивитися онлайн Ти не запрошений на мою бат-міцву – трейлер

Рейтинг очікування дуже великий, завдяки зірковому складу. Схоже, це буде топова комедія, яка зайде українській аудиторії.

You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah дивитися українською онлайн

Цей фільм (You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah) створений у співпраці студії Адама Сендлера Happy Madison Productions та компанії Alloy Entertainment, і вже зараз обговорюється як один із найочікуваніших комедійних релізів року. Адаптація роману Фіони Розенблум, опрацьована сценаристкою Елісон Пек і знята відомим режисером Семмі Коеном, дозволить глядачам зануритися в неповторний світ юнацької дружби, розваг та незабутніх пригод.

Де дивитися українською?

Не забувайте, що “Ти не запрошений на мою бат-міцву” вийде ексклюзивно на Netflix 25 серпня 2023 року. Отож, приготуйте попкорн, запросьте своїх найкращих друзів і готовіться насолоджуватися цією унікальною комедією, яка здатна розсмішити і зворушити ваші почуття одночасно!

Смакуй українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *