Сховища 8 історій де дивитись: відео огляд, актори

Сховища 8 історій де дивитись: відео огляд, актори

Українська телевізійна індустрія знову здивувала глядачів новим проєктом про повномасштабну війну в Україні – серіалом “Сховища. Вісім історій”.

Цей серіал складається з восьми серій, кожна з яких розповідає унікальну історію різних людей, об’єднаних однією подією – повітряною тривогою та бомбосховищем.

Одна з серій цього нового проєкту телеканалу “Дім” вражає своєю автентичністю та глибиною.

Вона розповідає історію акторів Національної опери України, які під час вистави “Фауст” змушені вирушити до бомбосховища. Там вони, разом зі своїми глядачами, переживають тривогу та продовжують грати свої ролі, створюючи неймовірну атмосферу напруження та емоційного зворушення.

Актори серіалу Сховища 8 історій

У цій серії головні ролі виконують метри українського кіно й театру, серед яких акторка Римма Зюбіна та народні артисти Олексій Вертинський і Лев Сомов. До цієї зіркової команди долучилася також відома ведуча та актриса Лілія Ребрик, яка виконала одну з ролей у цьому емоційному проєкті.

Як відбувалися зйомки серіалу Сховища 8 історії

У межах мистецького конкурсу від держави, що спрямований на підтримку кіноіндустрії, відбуваються зйомки нового серіалу “Сховища. Вісім історій”. Його головна тема – наше сьогодення, життя, яке триває попри повітряні тривоги.

Сховища. Вісім історій. дивитися онлайн уривок

Сучасна мелодрама, про життя українців під час війни. Сховища стають місцем, де люди міняють свої судьби.

Де дивитися легально Сховища 8

Серіал “Сховища 8” вже доступний для перегляду безкоштовно у застосунку Київстар ТВ в Польщі та на території України на смартфонах та смарт-телевізорах.

Цей проєкт підкорив серця глядачів своєю сюжетною лінією та неперевершеною грою акторського складу. Не пропустіть можливість поринути в світ “Сховищ 8” і пережити незабутні емоції разом з його героями!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *