Таблетка від болю (Знеболююче) - дивись українською

Таблетка від болю (Знеболююче) – дивись українською

Міні-серіал Painkiller / Таблетка / Знеболююче від болю 2023 є кримінальною драмою, яка описує опіоїдну кризу в США, що розпочалася в середині 1990-х років і до теперішнього часу стала критичною проблемою для країни. Основний сюжет фокусується на розслідуванні діяльності компанії Purdue Pharma, яке проводить детектив Еді.

Серіал «Таблетка від болю», вигадана версія реальних подій, досліджує причини й наслідки опіоїдної кризи в Америці. Він присвячений винуватцям, жертвам і шукачам правди, життя яких назавжди змінило винайдення препарату «Оксиконтин». Серіал «Таблетка від болю» буде доступний із 10 серпня.

Серіал “Таблетка від болю” – про розслідування Purdue Pharma та опіоїдну кризу.

Про що серіал?

Серіал заснований на статті Патріка Раддена Кіфа “Сім’я, яка побудувала імперію болю“, опублікованій у журналі The New Yorker, а також на книзі Баррі Мейєра “Знеболювальне: імперія обману і походження опіоїдної епідемії в Америці“.

Основна ідея полягає в тому, що компанія Purdue Pharma необґрунтовано просувала опіоїдні препарати, які призводили до наркотичної залежності та масового збільшення смертності в США.

Серіал розповідає про те, як детектив Еді розслідує цей випадок і стикається з різними перешкодами на своєму шляху, включно з корупцією та впливовістю компанії Purdue Pharma. Серіал прагне показати не тільки технічні аспекти розслідування, а й людські та моральні наслідки опіоїдної кризи, включно з її впливом на життя звичайних людей, які стали жертвами цієї епідемії.

Перші світлини

Дата виходу в Україні

Серіал вийде на Нетфлікс 10 серпня 2023 року. Заплановано 8 епізодів. Очікується українська озвучка. Дивись українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *