Спілка: Шпигунський екшен-трилер з Марком Волбергом і Голлі Беррі

Спілка: Шпигунський екшен-трилер з Марком Волбергом і Голлі Беррі

Майк – найпростіший будівельник із Джерсі, у житті якого не відбувається нічого цікавого. Але все змінюється, коли він зустрічає свою стару шкільну подружку Роксану Голл, з якою не бачився двадцять п’ять років.

Після приємного вечора Майк раптово прокидається в Лондоні. Виявляється, Роксана працює на спецслужбу “Союз”, і їй дуже потрібна допомога колишнього приятеля. Хтось вкрав список усіх секретних агентів США, і щоб його повернути, їм необхідна людина зі сторони. Майка починають готувати до занурення в особливо небезпечний світ шпигунства…

“Наша людина з Джерсі” або “Спілка” – шпигунський екшен-трилер з Марком Волбергом і Голлі Беррі в головних ролях. Марк Волберг і Геллі Беррі в головних ролях у фільмі «Спілка» (The Union). Тільки на Netflix 16 серпня.

Будівельник (Марк Волберг) знайомиться з небезпечним світом шпіонажу, коли його шкільне кохання (Геллі Беррі) звертається до нього по допомогу з місією. Майк, простий будівельник з Джерсі, швидко потрапляє у світ супершпигунів і таємних агентів, коли його колишня шкільна подруга Роксана вербує його для виконання надважливої місії американської розвідки.

Не пропустіть фільм “Спілка” на Netflix з 16 серпня! Смакуй українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *