Назавжди-Назавжди / Forever-Forever: дата виходу, відео, актори

Назавжди-Назавжди / Forever-Forever: дата виходу, відео, актори

Назавжди-Назавжди / Forever-Forever: Новий фільм про дорослішання на тлі пізніх 90-х


Огляд та синопсис

“Назавжди-Назавжди”, відомий в європейських країнах як “Forever-Forever”, – це нова драма про дорослішання, створена за підтримки Держкіно України у копродукції з Нідерландами, кінокомпаніями DGTL RLGN та Rinkel Film.

Фільм переносить нас у кінець 1990-х років і розповідає історію 15-річної Тоні, яка приєднується до підліткової банди та потрапляє в емоційно насичений любовний трикутник.

Тоня переходить до нової школи та швидко вливається в компанію відчайдушних підлітків. Незабаром вона закохується, опиняючись у центрі пристрасного любовного трикутника, де кожне почуття палає на повну. У цьому світі немає місця для півтонів: кохання — палке і до безтями, дружба — справжня і непохитна, життєва драма — нещадна і захоплююча. Все — назавжди. Назавжди?

Назавжди-Назавжди / Forever-Forever: дата виходу, відео, актори

Чи вдасться Тоні знайти себе і не загубитися в хаосі суперечливих стосунків?

Перевівшись зі школи в центрі міста, Тоня приєднується до нової банди відчайдушних підлітків, намагаючись знайти захист і місце, якому вона справді належить.

Вони проводять час разом, блукаючи постсоціалістичними околицями Києва, розважаючись і потрапляючи в халепи. Незабаром Тоня закохується в Журика, але водночас тужить за Сашком, і опиняється втягнутою в привабливий таємний любовний трикутник.

Але жорстоке минуле Тоні все ще переслідує її, кидаючи виклик цій новознайденій дружбі та романтиці. Чи зможе вона знайти свій власний шлях або ж загубить себе в цих нових суперечливих стосунках?

Атмосфера та сценарій

Дія фільму розгортається в Києві наприкінці 90-х років, на тлі руїн радянського режиму.

Це історія про молодих і непокірних, які змушені були подорослішати швидше через обставини, але загубилися у світі дорослих.

Атмосфера пізніх 90-х років відтворюється через постсоціалістичні околиці Києва, де підлітки проводять час разом, розважаються та потрапляють у різноманітні халепи.

Тематика та значення

Фільм “Назавжди-Назавжди” нагадує нам про важливість моменту та про те, що деякі речі тривають вічно. Ц

е історія про підлітковий бунт, любов і дружбу, які допомагають героям знайти своє місце в світі. Режисери та продюсери прагнуть передати глядачам не тільки атмосферу того часу, але й вічні теми пошуку себе, боротьби з минулим і складних стосунків.

Виробництво та прем’єра

Фільм створений за підтримки Держкіно України у співпраці з нідерландськими кінокомпаніями DGTL RLGN та Rinkel Film. Спільне виробництво України та Нідерландів дозволило об’єднати зусилля талановитих митців з обох країн для створення цієї захоплюючої драми.

Прем’єра фільму очікується в кінотеатрах 19 вересня 2024 року, і він вже привертає увагу як української, так і міжнародної аудиторії.

Акторський склад

Головні ролі у фільмі виконують молоді та талановиті актори: Аліна Чебан, Захар Шадрін, Артур Алієв, Єлизавета Цілик, Дарʼя Жихарська, які втілюють персонажів, що намагаються знайти своє місце у світі.

Вони передають емоційну напругу, бунт та ніжність, притаманні підлітковому віку. Їхні виступи додають глибини сюжету та роблять історію ще більш захоплюючою.

“Назавжди-Назавжди” – це фільм, який обіцяє залишити слід у серцях глядачів, нагадуючи про важливість моментів, які визначають наше життя. Чи вдасться Тоні знайти себе серед хаосу суперечливих стосунків і чи зможе вона знайти шлях до гармонії – про це дізнаємося вже скоро на великих екранах.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *