Серіали у всесвіті Єллоустоун

Серіали у всесвіті Єллоустоун

Головний серіал у всесвіті Єллоустоун вважаться серіал Yellowstone / Єллоустоун 2018 року випуску від Paramount+. Всі п’ять сезоні Єллоустоун розберемо докладніше, та розповімо про всі міні-серіали продовження та спін-офф Єллоустоун.

Єллоустоун 5 сезон дата виходу 2 частини, коли 9 серія?

Про що серіал?

Серіали у всесвіті Єллоустоун

Єллоустоун” – це американський телесеріал, який був створений Тейлором Шеріданом і випущений у 2018 році. Серіал розповідає історію сім’ї Даттон, яка володіє найбільшим у США ранчо – “Єллоустоном”. Сім’я Даттон бореться за збереження своїх земель і протистоїть численним загрозам, включно з великим бізнесом, індіанськими племенами та державною владою.

Головним героєм серіалу є Джон Даттон, якого грає актор Кевін Костнер, що є главою сім’ї Даттонів і одним із найвпливовіших людей у регіоні. Крім того, в серіалі є й інші яскраві персонажі, включно з сином Джона Кейсі, якого грає Люк Граймс, а також Бет, донькою Джона, яку грає Келлі Райллі.

Серіал “Yellowstone” отримав позитивні відгуки від критиків і глядачів завдяки своїй захопливій сюжетній лінії, багатогранним персонажам і кінематографічній красі пейзажів Монтани. У серіалі також зачіпають багато соціальних і політичних проблем, включно з конфліктами між корінними американцями і державною владою, проблемами земельних прав і боротьбою за збереження природних ресурсів.

Єллоустоун” – це не тільки захопливий драматичний серіал, а й видовищний кінематографічний досвід, що дає змогу глядачам зануритися в життя і боротьбу американської сім’ї на Дикому Заході.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

Рейтинг

Серіал “Yellowstone” отримав високі оцінки від глядачів і критиків.

На сайті Rotten Tomatoes він має рейтинг 89% за версією критиків та 94% – за версією глядачів. На сайті IMDb серіал також має високий рейтинг – 8,5 з 10 балів.

Серіал користується популярністю завдяки своїй унікальній атмосфері, захопливому сюжету і талановитій грі акторів. Він показує життя в дикій природі та боротьбу за виживання в умовах труднощів і небезпек.

“Yellowstone” також вирізняється високою виробничою якістю і красивою зйомкою. Цей серіал є чудовим вибором для шанувальників жанру вестерну і для тих, хто любить інтригуючі драматичні сюжети.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

Премії

Серіал “Yellowstone” був номінований на кілька премій, однак, на даний момент, він не отримав особливо багато нагород. Ось список основних номінацій і нагород:

У 2019 році актора Кевіна Костнера номінували на премію “Golden Globe” в категорії “Найкращий актор у телесеріалі або мінісеріалі” за його роль у “Yellowstone”, але він не виграв.

У 2020 році, “Yellowstone” був номінований на “Critics’ Choice Television Award” у категорії “Найкращий телевізійний серіал – драма”, але також не виграв.

У 2021 році, “Yellowstone” був номінований на премію “Screen Actors Guild Awards” у категорії “Найкращий актор у драматичній серії” за роль Кевіна Костнера, але не виграв.

У будь-якому разі, серіал “Yellowstone” не отримав особливо багато нагород, однак, це не означає, що він не заслуговує на увагу. Він продовжує приваблювати багато глядачів і отримувати високі оцінки за акторський склад, сюжет і візуальне виконання.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

1 сезон

Перший сезон “Yellowstone” був випущений у 2018 році і складається з 9 епізодів. Серіал став популярним завдяки своїй захопливій сюжетній лінії, яка розповідає історію сім’ї Даттонів, що володіє найбільшим ранчо в США – “Єллоустоном”, і бореться за збереження своїх земель та протистоїть численним загрозам.

Перший сезон серіалу є введенням у світ “Yellowstone” і знайомить глядачів з основними персонажами та конфліктами, що розвиватимуться протягом усієї серії. Головним героєм є Джон Даттон, який намагається захистити свою сім’ю і свій бізнес від численних загроз.

У першому сезоні також зачіпається багато соціальних і політичних проблем, включно з конфліктами між корінними американцями і державною владою, проблемами земельних прав і боротьбою за збереження природних ресурсів. Крім того, глядачі познайомляться з іншими яскравими персонажами, включно з сином Джона Кейсі, який намагається знайти своє місце в сім’ї та світі, а також Бет, донькою Джона, яка є його правою рукою в бізнесі.

Перший сезон “Yellowstone” отримав позитивні відгуки від критиків і глядачів завдяки своїй захопливій сюжетній лінії, багатогранним персонажам і кінематографічній красі пейзажів Монтани. Він став першим кроком у популярному серіалі, який продовжує приваблювати безліч глядачів і сьогодні.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

2 сезон

Другий сезон “Yellowstone” був випущений у 2019 році і складається з 10 епізодів. Серіал продовжує розповідати історію сім’ї Даттон, яка бореться за збереження своїх земель і стикається з новими загрозами, включно з ворожими сусідами і місцевими політиками.

У цьому сезоні сюжет стає ще більш напруженим і заплутаним, коли в регіоні з’являється новий магнат нафтової промисловості, якому не вистачає земель, щоб продовжити розвивати свій бізнес. Це призводить до конфліктів і боротьби за владу та контроль над землями.

У цьому сезоні глядачі також дізнаються більше про минуле Джона і його сім’ї, включно з подіями, які призвели до того, що він став главою сім’ї Даттон. Крім того, в цьому сезоні з’являються нові персонажі, які вносять свої зміни в історію.

Другий сезон продовжує продемонструвати красиві пейзажі Монтани і захопливі сцени боротьби за владу і виживання. Серіал продовжує утримувати інтерес глядачів і розвиватися в нових напрямках.

“Yellowstone” – це унікальний серіал, який показує життя в покинутих куточках Америки, розкриваючи багато соціальних і політичних проблем, з якими стикаються місцеві жителі. Він також досліджує тему сімейних цінностей і боротьби за виживання в суворих умовах дикої природи.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

3 сезон

Третій сезон “Yellowstone” вийшов в ефір 2020 року і складається з 10 епізодів. У цьому сезоні сюжет стає ще більш напруженим і драматичним, коли в регіоні з’являються нові загрози й небезпеки, які ставлять під загрозу життя і бізнес сім’ї Даттон.

У цьому сезоні сім’я Даттон виявляється втягнутою в боротьбу з новими ворогами, включно з бандою байкерів і злочинними босами. Крім того, Джону і Бет доводиться зіткнутися з новими сімейними проблемами, тоді як Кейсі ухвалює рішення про свою майбутню кар’єру.

Одна з центральних сюжетних ліній третього сезону – це історія про те, як сім’я Даттон бореться за збереження своїх земель, коли в регіоні з’являється новий противник, який намагається захопити їхню землю для видобутку нафти. Цей конфлікт стає основною темою сезону і спричиняє багато емоційних і фізичних випробувань для всіх членів сім’ї Даттон.

“Yellowstone” продовжує утримувати інтерес глядачів завдяки своєму захопливому сюжету, красивим краєвидам і чудовій грі акторів. Серіал показує, що в дикій природі життя може бути дуже важким і небезпечним, і що сімейні узи та вірність можуть стати єдиним способом вижити в таких умовах.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

4 сезон

Четвертий сезон “Yellowstone” вийшов в ефір 2021 року і складається з 10 епізодів. Серіал продовжує стежити за життям сім’ї Даттон і їхньою боротьбою за виживання в суворих умовах дикої природи.

У цьому сезоні сім’я Даттонів стикається зі ще більшими проблемами, включно з новими ворогами, суперниками і несподіваними поворотами подій. Цього разу сюжет занурює глядачів ще далі в минуле сім’ї Даттон, щоб розкрити таємниці і секрети, які можуть загрожувати родині та їхньому бізнесу.

Один із ключових сюжетів четвертого сезону – це історія про те, як сім’я Даттон бореться за збереження своєї землі, коли на них нападають нові вороги, готові використовувати будь-які засоби, щоб отримати контроль над цією територією. Крім того, сім’я стикається з новими погрозами ззовні, які можуть загрожувати не тільки їхньому бізнесу, а й їхній особистій безпеці.

У цьому сезоні також відбувається багато змін в особистому житті головних героїв. Джон, Бет і Кейсі стикаються з новими сімейними проблемами і вирішують, що для них найважливіше в житті.

“Yellowstone” продовжує бути захопливим серіалом, який приваблює глядачів своїми гарними краєвидами, драматичним сюжетом і чудовою грою акторів. Серіал показує, що навіть в умовах дикої природи люди завжди боротимуться за свої ідеали, своїх близьких і свої землі.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

5 сезон, фінальний сезон Єллоустоун

13 листопада 2022 вийшла перша серія 5-го сезону. Дев’ята та останні серії серіалу вийдуть вкінці 2023 року, у листопаді 2023.

Також, компанія Paramount офіційно оголосила, що вестерн “Єллоустоун” закриють після п’яти сезонів, а також підтвердила, що триває розробка сиквелу серіалу з Меттью МакКонахі. Про співпрацю з актором стало відомо в лютому цього року, а прем’єра продовження запланована на грудень. Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про конфлікт між головним актором “Єллоустоуна” Кевіном Костнером і співавтором серіалу Тейлором Шеріданом. Костнер, нібито, був незадоволений знімальними графіками і зажадав їх скорочення. Зйомки фінальних епізодів заплановані на грудень.

Сюжет серіалу “Єллоустоун” розповідав про сім’ю Даттонів, які живуть на ранчо в Монтані і відчайдушно захищають свої землі. У серіалі знімалися такі відомі актори, як Келлі Райллі, Вес Бентлі, Люк Граймс та інші. Поки невідомо, чи братимуть вони участь у сиквелі.

Крім того, на стримінговому сервісі Paramount+ вийшли два приквели “Єллоустоуна” – “1883” і “1923“. Творці планували розширити всесвіт серіалу в 1940-х і 1960-х роках.

Серіали у всесвіті Єллоустоун

Відгуки

Серіал “Yellowstone” отримав багато позитивних відгуків від глядачів і критиків. Це якісний вестерн, який приваблює глядачів своїм сильним акторським складом, гарними краєвидами та захопливим сюжетом.

Однією з головних причин, чому глядачі люблять цей серіал, є його головний герой Джон Даттон, якого грає Кевін Костнер. Багато глядачів відзначають, що актор прекрасно впорався зі своєю роллю і створив героя, який змушує глядача переживати і вболівати за нього.

Крім того, багато хто відзначає, що серіал добре торкається тем, пов’язаних із природою, землею і спадщиною. “Yellowstone” прекрасно передає атмосферу дикої природи і показує, як люди живуть і виживають у цих умовах. Також глядачі відзначають добре опрацьованих другорядних персонажів, які додають серіалу глибину і складність.

Деякі глядачі також зазначають, що серіал може бути досить жорстоким і містить багато насильства, тому він не підходить для всіх глядачів. Однак, загалом, “Yellowstone” – це захопливий, якісний серіал, який заслуговує на увагу.

Озвучка українською

Головний серіал “Єллоустоун” не має українського перекладу та озвучення. Але, до серіалів Єллоустоун: 1923 і Єллоустоун: 1883 є озвучка від студії HDrezka (DniproFilm).

Серіали у всесвіті Єллоустоун

Які є серіали у всесвіті Єллоустоун?

Наразі у всесвіті серіалу “Yellowstone” є тільки один основний серіал, який виходить з 2018 року та має закінчитися 5 сезоном вкінці 2023 року. Однак, є плани на випуск кількох спін-оффів і продовження історії головних героїв.

Єллоустоун спіноф 6666″ / “Ранчо 6666

Один із таких спін-оффів – серіал “6666” / “Ранчо 6666” (або ранчо “Чотири шістки”), який зосереджений на фермі скотарів “Four Sixes Ranch”, згаданій у “Yellowstone”. Цей серіал розповідає історію нових героїв, які працюють на фермі та стикаються з труднощами життя на дикій природі. Орієнтовна дата виходу 2024 рік.

Єллоустоун: 1883

Міні-серіалЄллоустоун: 1883” – 2021 року випуску, який являє собою передісторію “Yellowstone” і розповідає про перетин між штатами Техас і Монтана в період колонізації Заходу наприкінці 19-го століття.

Єллоустоун: 1923

Єллоустоун: 1923” – 2022 року випуску – приквел серіалу “Єллоустоун”, що йде слідом після “1883”. Очікується 2 сезон.

1883: Історія Басса Рівза

1883: Історія Басса Рівза – спін-офф серіалів “1883” і “Єллоустоун”. Прем’єра запланована на 2023 рік.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *