Серіал Жах на власні очі

Серіал Жах на власні очі

Жах на власні очі (Haunted) 2018 – унікальний проект виробництва Netflix, має 3 сезони, а також додатково окремий серіал 2021 року Жах на власні очі: Латинська Америка (Haunted: Latin America).

Проєкт “Жах на власні очі (Haunted)” об’єднує елементи реаліті-шоу, документальної програми та хорор-серіалу.

Про що телешоу Жах на власні очі?

Він розповідає про людей, які зіткнулися з надприродним, як-от демони, примари та злі духи. Учасники програми детально описують свій моторошний досвід. Щоб передати атмосферу подій, на екрані використовується художня реконструкція за участю професійних акторів і спецефектів.

Серіал Жах на власні очі

Про що 1 сезон Жах на власні очі?

Перший сезон складався з шести епізодів, кожен тривалістю близько 25-30 хвилин. Кожен епізод розповідає історію про те, як людина стикалася з надприродними явищами і залишалася з ними протягом тривалого часу.

Кожен епізод “Жах на власні очі” починається з реальних інтерв’ю з людьми, які розповідають свою історію про те, як вони зіткнулися з надприродним. Потім їхня історія відтворюється на екрані за допомогою акторів, які грають реальних людей, а також за допомогою візуальних і звукових ефектів, які створюють атмосферу жаху.

Історії, розказані в першому сезоні “Haunted”, містять моторошні спогади про демонічні прокляття, потойбічні явища, привидів та інші надприродні явища.

Серіал Жах на власні очі

Про що 2 сезон Жах на власні очі?

Другий сезон “Жах на власні очі” також складається з шести епізодів, кожен з яких розповідає історію нової людини, яка зіткнулася з паранормальним явищем. Як і в першому сезоні, кожен епізод супроводжується інтерв’ю з оповідачами та реконструкціями подій.

Однак, другий сезон “Жах на власні очі” також містить деякі зміни порівняно з першим сезоном. Наприклад, у цьому сезоні є не тільки розповіді про досвід зустрічі з примарами, а й історії про боротьбу з демонами, сатаністами і навіть поїздку в проклятий замок.

Загалом, другий сезон “Жах на власні очі” пропонує глядачам ще більше цікавих і страшних історій про паранормальні явища, що можуть змусити глядачів стиснути зуби і відчути холодок по спині.

3 сезон. Відео трейлер

Ваші увазі трейлер 3 сезону реалі-шоу. Як і попередні сезони має 6 епізодів.

У третьому сезоні Жах на власні очі, все більше реальних людей діляться страшними історіями зі свого минулого – і правда жахає.

Де подивитися українською Жах на власні очі?

Українського озвучення серіал немає. Серіал можна переглянути на Netflix в оригіналі з субтитрами.

Чи варто дивитися?

Серіал може сподобатися людям, захопленим загадковими і непізнаними явищами, а також тим, хто цікавиться паранормальними явищами і містичними подіями.

Також фанати документальних серіалів і шоу, що розповідають про реальні події та історії, можуть оцінити Жах на власні очі (Haunted). Однак, слід зазначити, що серіал може містити страшні та похмурі сцени, тому не рекомендується для людей, схильних до тривожності або тих, хто має нервові розлади.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *