Лицарі Готема 2023: вже українською онлайн

Лицарі Готема 2023: вже українською онлайн

Нові пригоди про Бетмена в місті Готем повернулися, у новому серіалі 2023 року Лицарі Ґотема / Gotham Knights, який вже вийшов українською в озвучці BaibaKo.tv

Серіал посповідає історію прийомного сина Брюса Вейна, який укладає союз із дітьми ворогів Бетмена. Коли місто стає дедалі небезпечнішим, ці непоєднувані втікачі стануть наступним поколінням його рятівників, відомими як Лицарі Ґотему.

Синопсис серіалу Лицарі Ґотема

Тернер Гейс влаштував гучну вечірку, яку було перервано приїздом поліції і Гарві Дента, який повідомив про смерть мільйонера Брюса Вейна, прийомного батька Тернера. Виявилося, що саме Вейн ховався під маскою Бетмена, і тепер Готем залишився без захисту. Кілька молодих людей, зокрема Тернер, чиї батьки є відомими жителями міста, стали підозрюваними у вбивстві Брюса.

Щоб довести свою невинність, герої вирішили втекти з-під варти і почати пошуки вбивці Бетмена самостійно. Вони готові не гребувати спадщиною своїх батьків, щоб знайти вбивцю.

1 сезон Лицарі Ґотема. Трейлер

В першому сезоні 13 серій. Прем’єра відбулась 14 березня 2023

Коли 2 сезон серіалу Лицарі Готема?

Поки немає точної дати виходу 2 сезону серіалу Лицарі Готема, чи продовжать серіал на другий сезон, ми дізнаємось по закінченню 1 сезону.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *