Серіал Укриття (Таємниця бункера) українською де дивитися

Серіал Укриття (Таємниця бункера) українською де дивитися

Драматично-фантастичний серіал “Бункер / Укриття / Таємниця бункера / Silo” заснований на трилогії романів-антиутопій Г’ю Гоуї.

Про що серіал?

Сюжет відбувається в майбутньому, коли Земля вже настільки отруєна людьми, що більше не придатна для життя.

Невелика група людей вижила завдяки величезному бункеру, побудованому глибоко під землею. Але навіть там життя згідно із суворими правилами захищає їх від токсичного і смертельно небезпечного зовнішнього світу.

Головна героїня серіалу – інженер Джульєтта, яка намагається знайти відповіді на питання про вбивство свого коханого. Під час розслідування вона розкриває жахливу таємницю, яка ставить під загрозу все життя в бункері. Крім того, серед мешканців підземного спів-товариства зростає напруга, і Джульєтта сповнена рішучості з’ясувати правду, незважаючи на можливі наслідки.

Про 1 сезон та другий “Укриття” ?

Серіал вийшов 5 травня 2023. У першому сезоні 10 епізодів. Завершився перший сезон 30 червня. І вже його продовжено на другий сезон. Тому рекомендуємо, до перегляду.

Озвучка українською?

До роботи, серіал взяла студії DniproFilm (HDrezkaStudio). Подивитися українською можна онлайн в українському сегменті інтернет, або на всіма відомому сайті студії.

Також він доступний по платній підписці на Apple Tv з субтитрами.

Офіційний трейлер до серіалу українською

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *