Дата виходу 2 сезону Кокетка (Minx): про фемінізм і перший журнал для жінок

Дата виходу 2 сезону Кокетка (Minx): про фемінізм і перший журнал для жінок

Серіал Кокетка / Minx, можлива альтернативна українська назва Зухвала дівчина / Розпусниця, якщо б він вийшов українською мовою. Але на кінець весни 2023 року, жодна українська студія ще не взяла в роботу серіал Minx 2022 року від HBOmax. Можливо з початком другого сезону, якій вийде влітку 2023 року, дата вже відомо, українські інтернет студії озвучення звернуть увагу на це серіал.

Про що серіал Minx?

У тіні свободи: Розквіт журналу “Кокетка”

У серіалі “Кокетка / Minx” ми поринули у світ сімдесятих років, де головна героїня, Джойс, бореться за визволення жінок і закликає їх втілювати свої фантазії та сексуальність у життя. Але коли вона і Даг, амбітний видавець, вирішують створити перший еротичний журнал, вони стикаються з хвилюючими небезпеками, що можуть поставити під загрозу їхнє самоствердження і майбутнє видання.

Дата виходу 2 сезону Кокетка (Minx): про фемінізм і перший журнал для жінок

Однак шлях до успіху і визнання не такий простий, як здається. Їхній амбітний проєкт викликає обурення консервативного суспільства, яке намагається стримати прогресивні ідеї. Водночас на кожному кроці чатує небезпека у вигляді гучних судових процесів, політичного тиску і навіть загрози життю. Джойс і Даг стикаються з силами, які хочуть зачинити двері перед новаторським виданням і заборонити вираження жіночої сексуальності.

У той час як перший номер журналу “Кокетка / Minx” готується до випуску, наші герої перебувають на межі втрати всього, що вони люблять і вірять. Які загадкові та інтригуючі статті ховаються на його сторінках? Які щирі й непрості історії жіночого визволення та самовизначення вони ризикують показати світові? І, головне, чи зможуть вони протистояти всім небезпекам і довести свою візію до переможного кінця?

Дата виходу 2 сезону Кокетка (Minx): про фемінізм і перший журнал для жінок

Серіал “Кокетка / Minx” розкриває нагальну тему звільнення і сексуальності, яка продовжує залишатися актуальною і донині. Порушуючи питання про рівноправність, індивідуальну свободу і сміливість переслідувати свої мрії, ця історія оживляє минуле, щоб зачепити серця і надихнути на подолання перешкод у нашому власному часі. Буде “Кокетка” символом звільнення чи стане жертвою своєї власної сміливості – вирішувати глядачам.

1 сезон

Перший сезон серіал з’явився у 2022 року 17 березня.

Дата виходу 2 сезону Кокетка (Minx): про фемінізм і перший журнал для жінок

Кокетка (Minx) 2 сезон дата виходу

Другий сезон серіалу “Кокетка” повертається 21 липня!

На всіх шанувальників серіалу “Кокетка / Minx” чекає хвилююча новина: другий сезон цієї захопливої історії про сміливість і жіноче звільнення вийде на екрани вже 21 липня! Після захопливого першого сезону, де головні герої Джойс і Даг билися з перепонами та створили перший еротичний журнал, на глядачів чекають нові пригоди, інтриги та небезпеки.

Другий сезон обіцяє ще більше загадок, пристрасті та хвилюючих поворотів подій. Герої стикатимуться з новими викликами, їхні стосунки будуть випробувані на міцність, а журнал “Кокетка” боротиметься за своє місце у світі. Які цікаві статті та історії чекають на нас на його сторінках? Які нові небезпеки та перепони зустрінуться на шляху до успіху?

Не пропустіть повернення серіалу “Кокетка” у другому сезоні, який обіцяє здивувати, надихнути та захопити своїх глядачів. Відзначте 21 липня в календарі та приготуйтеся зануритися в захопливий світ пристрасті та свободи разом із Джойс, Дагом і всією командою “Кокетка / Minx“!

Дата виходу 2 сезону Кокетка (Minx): про фемінізм і перший журнал для жінок

Українська озвучка

Серіал не має українського озвучення. Подивитися серіал можна російською мовою в озвучці TVshows.

Надіємось що виходом другого сезон, серіал вийде українською.

Рецензія – відгук Кокетка / Minx

Непогано. Зовсім непогано. З першого погляду серіал “Кокетка/Minx” не привернув уваги глядача, і деякий час я сумнівався, чи варто витрачати час на ще одне шоу з потокових сервісів. Однак, виявилося, що цей серіал вартий уваги і його варто подивитися.

Дата виходу 2 сезону Кокетка (Minx): про фемінізм і перший журнал для жінок

“Кокетка” пропонує цікавий коктейль із колоритних персонажів і жанрових елементів. У ньому можна знайти трохи дорослого гумору, натяки на оголеність, а також кілька серйозних моментів, що стосуються проблем сексизму і фемінізму в 70-х роках. Серіал має легкість перегляду, і для мене він став таким собі притулком від важких новин, що заповнюють медіа-простір. Сценарій серіалу добре опрацьований, режисерська робота високого рівня, і акторський склад чудово справляється зі своїми ролями. Особливо вражає автентична передача атмосфери 70-х років, і в деяких аспектах “Кокетка” нагадує “Час перемог”, серіал про команду “Лос-Анджелес Лейкерс” у той самий історичний період.

Загалом, серіал “Кокетка/Minx” виявився приємним сюрпризом. Він змішує різні елементи, створюючи захопливу історію. Якщо ви шукаєте щось цікаве і легке для перегляду, то “Кокетка” безумовно заслуговує на вашу увагу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *