Прекрасна гра: Спортивна драма про життя, футбол і повернення до себе

Прекрасна гра: Спортивна драма про життя, футбол і повернення до себе

Netflix знову тішить глядачів захопливою історією в новому фільмі “Прекрасна гра” (“The Beautiful Game”).

Це історія про футбольну команду з Лондона, яка вирушає до Риму на Чемпіонат світу серед безхатченків, але її мета – не лише перемога на полі, а й перемога над власними демонами.

Прекрасна гра дивитися українською трейлер

Головний тренер Мел, зіграний талановитим актором Біллом Наї, ставить перед собою складне завдання – зібрати команду з зневірених і забутих людей і привести їх до перемоги. Одним із таких гравців є Вінні, чудово виконаний Майклом Вордом. Вінні, талановитий нападник, давно закинув футбол і загруз у шкідливих звичках. Але для Мела він стає ключем до успіху – і до свого повернення до життя.

Надихаюча історія “Прекрасної гри” розповідає про те, як спорт може змінити життя, як він об’єднує людей різних доль і статусів. Це фільм про те, як кожен із нас може знайти в собі сили піднятися, навіть коли здається, що все втрачено.

Чудова гра акторів, включно зі Сьюзен Вокома, Валерією Ґоліно, Каллумом Скоттом Хауеллсом, Кіт Янгом, Шеї Коул, Томом Воганом-Лоулором та іншими, робить цей фільм незабутнім.

Прекрасна гра” – це не просто спортивна драма, це картина про силу духу, про пошук сенсу і про те, що навіть у найскладніших ситуаціях у кожного є шанс на новий початок.

Запрошуємо вас зануритися у світ футбольної пристрасті, людської сили та натхнення 29 березня 2024 року, коли фільм вийде на Netflix.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *