Праведник 4 можлива дата виходу, що відомо?

Праведник 4 можлива дата виходу, що відомо?

Третій фільм може вважатися завершенням трилогії фільмів “Праведник”, але існує потреба в нових історіях з Робертом Макколлом, у виконанні Дензела Вашингтона, таких як “Праведник 4”. Після початку ролі в 2014 році, Вашингтон очолював акторський склад у кожному фільмі “Праведнику”, а останнім був “Праведник 3: Остання глава” у 2023 році.

“Праведник 4” обіцяє бути продовженням насиченої трилогії з багатьма екшн-сценами, які вражають своїм операторським виконанням, режисерським підходом, напруженими бойовими сценами та стильним насильством. Хоча завершення “Праведник 3” можливо вирішило долю Роберта Макколла, вже йдуть обговорення щодо можливості повернення Дензела Вашингтона до франшизи в “Праведник 4”.

Сьогодні ми згадаємо про всі частини, та відповімо на питання коли чекати на четверту частини. Та чи вийде вона?

Чи буде Праведник 4?

Праведник 4 можлива дата виходу, що відомо?

Незважаючи на успіх у кінокасі “Праведник 3: Остання глава”, студія Columbia Pictures ще не оголосила про “Праведник 4”. Можливо, вони погоджуються з Дензелом Вашингтоном, що історію Роберта МакКолла краще завершити у рамках трилогії.

Режисер “Праведник”, Антуан Фукуа, висловив бажання повернутися до можливої 4 частини, але без участі Дензела Вашингтона. У своєму інтерв’ю, режисер пояснив:

“Так, це залежить від [Вашингтона]. Якщо він захоче зняти ще одну частину, я також буду за, але поки що я цього не бачу. Але хто знає?”

Дата виходу Праведник 4

Праведник 4 можлива дата виходу, що відомо?

Враховуючи тривалий інтервал приблизно 4-5 років між попередніми фільмами, ймовірно, ми матимемо трохи почекати на наступну частину франшизи, незалежно від того, чи повернеться Вашингтон в ролі МакКола, чи це буде приквел.

Це, тільки якщо “The Equalizer 4” отримає зелене світло на виробництво, тоді можна буде сподіватися на випуск.

З цього можна припустити, що дата виходу “Праведник 4” вийде не раніше 2027 року. Наразі немає жодних офіційних даних про дату виходу “The Equalizer 4”.

Де дивитися The Equalizer українською?

Всі три частини були дубльовані українською мовою. Подивитися можна на українському сервісі Sweet TV – 7 днів за 0 грн.

Франшиза Праведник

Праведник 4 можлива дата виходу, що відомо?

Франшиза “The Equalizer” – це серія фільмів і телесеріалів, яка почала свій шлях у кінематографі у 2014 році. Основу цієї франшизи створив американський режисер та продюсер Антуан Фукуа. Серія історій орієнтується на жанр екшн-трилеру та базується на персонажі, який виконує роль “рівних”.

У центрі уваги франшизи – Роберт МакКол, герой, якого втілює Дензел Вашингтон. Вашингтон грає роль екс-агента спецслужби, який використовує свої унікальні навички, щоб допомагати людям, потрапивших у складні ситуації. Він бореться за справедливість, виправляючи нерівності і вирівнюючи шанси для тих, хто не може самостійно вирішити свої проблеми.

Серія фільмів “The Equalizer” визначається динамічними бойовими сценами, напруженим сюжетом та відмінною грою акторів. Ці фільми підкреслюють теми справедливості, моральних виборів та важливості стояти на захисті слабких.

У франшизі також є телевізійна адаптація, в якій головну роль грає акторка Куін Латіфа. Цей серіал зберігає загальну ідею про захист правопорядку та справедливість, але в контексті іншого головного персонажу.

“The Equalizer” визнаний своєю напруженою атмосферою, дієвими сценами та емоційно змістовним сюжетом. Ця франшиза здобула популярність серед шанувальників екшн-трилерів та продовжує привертати увагу глядачів своєю динамікою та сильними персонажами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *