Правдива терапія 2 сезон дата виходу

Правдива терапія 2 сезон дата виходу

Серіал Shrinking (Правдива терапія / Мозкоправдство”) про життя вдівця психотерапевта, який залишається бути батьком, другом і терапевтом.

А ще, дізнайся першим про серіал Венздей 2 сезон дата виходу.

Опис серіалу Правдива терапія / Мозкоправдство

Джиммі – психотерапевт, який переживає особисту втрату і страждає від вигорання. Він відчуває, що не може допомогти своїм клієнтам і починає говорити їм те, що насправді думає, порушуючи при цьому професійні та етичні правила. Цей підхід приносить несподівані результати і змінює не лише життя клієнтів Джиммі, а й його власне.

Водночас його вчитель і наставник, доктор Філ Роудс, піонер когнітивно-поведінкової терапії, дізнається, що у нього хвороба Паркінсона. Роудсу доведеться впоратися з цією недугою і переглянути своє життя і роботу. Він відчуває, що йому потрібно вийти за межі своєї зони комфорту, кинути виклик своїм нав’язливим друзям і членам сім’ї та вирішити, що робити зі своєю успішною практикою і професійною спадщиною.

Зрештою, обидва герої стикаються зі своїми особистими викликами і змушені переглянути свої життєві принципи та цінності, що призводить до несподіваних і корисних змін у їхньому житті та кар’єрі.

Правдива терапія

Коли 2 сезон серіалу “Правдива терапія?

Ще до закінчення першого сезону, який вийшов 27 січня 2023 року, Apple TV+ одразу продовжив серіал “Правдива терапія / Мозкоправдство” з Джейсоном Сігелом у ролі скорботного терапевта Джиммі Лейрда на другий сезон. Дати виходу 2-го сезону ще немає. Дивимось перший.

Хоча Apple TV+ та творці серіалу ще не оголосили офіційну дату виходу другого сезону “Правдива терапія“, очікується, що він дебютує на початку 2024 року.

"Правдива терапія / Мозкоправдство"

Дивитися українською – Трейлер

Де дивитися українською?

Цей драматично-комедійний серіал можна подивитися онлайн безкоштовно в уанеті в озвучці таких студії дубляжу: Цікава Ідея та HDrezka Studio. Заходьте на офіційні сторінки студій.

Щасливчик Хенк: припущення щодо 2 сезону

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *