Повернення у Світ Моди: Стати Карлом Лагерфельдом з Даніелем Брюлем

Повернення у Світ Моди: Стати Карлом Лагерфельдом з Даніелем Брюлем

Disney+ представляє захопливу біографічну драму “Стати Карлом Лагерфельдом”, у якій головну роль знаменитого модельєра грає талановитий Даніель Брюль.

Серіал переносить глядачів у захопливий світ моди і мистецтва, занурюючи в історію становлення легендарного дизайнера.

Історія розгортається в 70-ті та 80-ті роки минулого століття, коли Карл Лагерфельд стає на шлях до слави, зайнявши місце наступника Коко Шанель і очоливши її модний дім. Серіал висвітлює не тільки професійний шлях Лагерфельда, а й його особисте життя, стосунки з колегами та суперниками в індустрії моди.

Повернення у Світ Моди: Стати Карлом Лагерфельдом з Даніелем Брюлем

Ключовими аспектами серіалу є протистояння Лагерфельда та П’єра Берже, співзасновника бренду Yves Saint Laurent, а також складні стосунки з Жаком де Башером, який мав тісні зв’язки з Івом Сен-Лораном. Перед глядачами розгорнеться історія великих амбіцій, пристрасті та боротьби за місце під сонцем у світі моди.

Серіал “Стати Карлом Лагерфельдом” заснований на книзі Рафаеля Бакке “Кайзер Карл”, що додає йому додаткової автентичності та глибини.

Під керівництвом Disney+ та за участю видатних акторів, цей проєкт обіцяє стати не лише захопливою подорожжю в історію моди, а й джерелом натхнення для всіх шанувальників мистецтва та краси.

Міні-серіал з шести серій вийде 7 червня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *