Постоялець із космосу на 4 сезон продовжено. Дата виходу

Постоялець із космосу на 4 сезон продовжено. Дата виходу

Серіал “Постоялець із космосу” на каналі Syfy привертає увагу своїм незвичайним підходом і гумором. Але чи зможемо ми побачити четвертий сезон за участю Алана Тьюдіка в ролі Гаррі? Забігаючи наперед, серіал знайшов собі нову домівку на майбутній 4 сезон!

З моменту свого дебюту 2021 року цей серіал, заснований на коміксах Пітера Гогана і Стіва Паркгауса, підкорив серця українських глядачів своєю гостротою і непередбачуваністю. А три варіанти українського озвучення додали шарму найвибагливішому глядачеві

Головний герой, інопланетянин, відправлений для знищення Землі, втілився в образі лікаря і зіткнувся з моральними дилемами.

Зіркова гра Алана Тьюдіка в ролі Гаррі отримала безліч позитивних відгуків від критиків, і його здатність створювати унікальні персонажі перетворила серіал на справжній хіт.

Гумористичний підхід до сценарію робить серіал не тільки кумедним, а й розумним, а зміна поглядів Гаррі на знищення Землі додає глибини сюжету.

Чи буде 4 сезон серіалу Постоялець із космосу?

Постоялець із космосу на 4 сезон продовжено. Дата виходу

Гарні новини надійшли в середині червня для фанатів цього фантастично-комедійного серіалу.

“Постоялець із космосу” був продовжений на четвертий сезон і змінить свою телевізійну платформу на USA Network.

Тепер глядачі зможуть насолоджуватися новими пригодами цього фантастичного серіалу на новому каналі. Ця новина означає, що фанати можуть очікувати продовження захопливих сюжетних ліній і розвитку персонажів у новому телевізійному домі.

Дата виходу 4 сезону Постоялець із космосу

Постоялець із космосу на 4 сезон продовжено. Дата виходу

Якщо ми припустимо, що серіал виходив з рівними інтервалами між сезонами, то можна припустити, що якщо четвертий сезон все ж таки отримає зелене світло, то його випуск відбудеться в перші місяці 2025 року. Перші два сезони виходили щорічно, починаючи з 2021 року, а потім 2022 рік.

Однак третій сезон вийшов у 2024 році, а це вже інша історія. Причиною такого затримання стали страйки акторів та сценаристів у 2023 році, які спричинили зміни в графіку випуску.

Таким чином, розраховуючи на збереження цього темпу, можна припустити, що четвертий сезон буде готовий до перегляду в перші місяці 2025 року.

Чого очікувати від 4 сезон серіалу Resident Alien?

Постоялець із космосу на 4 сезон продовжено. Дата виходу

Хоча припустити точні події четвертого сезону важко, але є кілька ключових моментів, які можуть натякнути на можливий розвиток сюжету.

Навіть якщо Гаррі зуміє завершити свою битву з Сірими прибульцями до кінця третього сезону, імовірно, з’явиться нова загроза з космосу, яка наразить на небезпеку землян, до яких він нещодавно прив’язався.

Крім того, шанувальники можуть очікувати, що четвертий сезон “Resident Alien” збереже той самий гумор, що й попередні епізоди, оскільки Гаррі продовжує зусилля з адаптації до життя на Землі.

Поєднання загадковості нових загроз і комічних моментів додадуть серіалу непередбачуваного і захопливого характеру, роблячи його незабутнім для глядачів.

Де дивитися 4 сезон Resident Alien українською?

Усі три сезони доступні українською мовою завдяки інтернет-студіям: Цікава ідея і HDrezka Studio. Ви можете переглянути їх на відповідних веб-сайтах цих студій.

Також, четвертий сезон очікується українською мовою! А щодо озвучення, яке вам більше подобається? Діліться своїми враженнями в коментарях.

Крім того, починаючи з третього сезону, українська студія BaibaKo також взяла його в роботу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *