Постоялець із космосу 4 сезон: коли чекати? Дата виходу

Постоялець із космосу 4 сезон: коли чекати? Дата виходу

Серіал “Постоялець із космосу” на каналі Syfy привертає увагу своїм незвичайним підходом і гумором. Але чи зможемо ми побачити четвертий сезон за участю Алана Тьюдіка в ролі Гаррі?

З моменту свого дебюту 2021 року цей серіал, заснований на коміксах Пітера Гогана і Стіва Паркгауса, підкорив серця українських глядачів своєю гостротою і непередбачуваністю. А три варіанти українського озвучення додали шарму найвибагливішому глядачеві

Головний герой, інопланетянин, відправлений для знищення Землі, втілився в образі лікаря і зіткнувся з моральними дилемами.

Зіркова гра Алана Тьюдіка в ролі Гаррі отримала безліч позитивних відгуків від критиків, і його здатність створювати унікальні персонажі перетворила серіал на справжній хіт.

Гумористичний підхід до сценарію робить серіал не тільки кумедним, а й розумним, а зміна поглядів Гаррі на знищення Землі додає глибини сюжету.

Чи буде 4 сезон серіалу Постоялець із космосу?

Постоялець із космосу 4 сезон: коли чекати? Дата виходу

Поки Syfy ще не підтвердив, що третій сезон “Resident Alien” буде останнім. Цей популярний серіал, імовірно, отримає продовження на наступні сезони. Однак, хоча поки що не дано зеленого світла для четвертого сезону, не можна сказати, чи повернуться Гаррі та інші персонажі в Пейшенс.

На жаль, немає ясності з приводу майбутнього серіалу, оскільки інформація про продовження надходить у різний час.

Проте те, що третій сезон було продовжено ще до завершення другого, свідчить про те, що продовження четвертого сезону може відбутися найближчим часом.

Дата виходу 4 сезону Постоялець із космосу

Постоялець із космосу 4 сезон: коли чекати? Дата виходу

Якщо ми припустимо, що серіал виходив з рівними інтервалами між сезонами, то можна припустити, що якщо четвертий сезон все ж таки отримає зелене світло, то його випуск відбудеться в перші місяці 2025 року. Перші два сезони виходили щорічно, починаючи з 2021 року, а потім 2022 рік.

Однак третій сезон вийшов у 2024 році, а це вже інша історія. Причиною такого затримання стали страйки акторів та сценаристів у 2023 році, які спричинили зміни в графіку випуску.

Таким чином, розраховуючи на збереження цього темпу, можна припустити, що четвертий сезон буде готовий до перегляду в перші місяці 2025 року.

Чого очікувати від 4 сезон серіалу Resident Alien?

Постоялець із космосу 4 сезон: коли чекати? Дата виходу

Хоча припустити точні події четвертого сезону важко, але є кілька ключових моментів, які можуть натякнути на можливий розвиток сюжету.

Навіть якщо Гаррі зуміє завершити свою битву з Сірими прибульцями до кінця третього сезону, імовірно, з’явиться нова загроза з космосу, яка наразить на небезпеку землян, до яких він нещодавно прив’язався.

Крім того, шанувальники можуть очікувати, що четвертий сезон “Resident Alien” збереже той самий гумор, що й попередні епізоди, оскільки Гаррі продовжує зусилля з адаптації до життя на Землі.

Поєднання загадковості нових загроз і комічних моментів додадуть серіалу непередбачуваного і захопливого характеру, роблячи його незабутнім для глядачів.

Де дивитися 4 сезон Resident Alien українською?

Усі три сезони доступні українською мовою завдяки інтернет-студіям: Цікава ідея і HDrezka Studio. Ви можете переглянути їх на відповідних веб-сайтах цих студій.

Також, четвертий сезон очікується українською мовою! А щодо озвучення, яке вам більше подобається? Діліться своїми враженнями в коментарях.

Крім того, починаючи з третього сезону, українська студія BaibaKo також взяла його в роботу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *