Персі Джексона 2 сезон дата виходу, що відомо?

Персі Джексона 2 сезон дата виходу, що відомо?

Персі Джексон та Олімпійці” щойно завершив свій перший сезон на Disney Plus, і шанувальники в захваті від того, як шоу виправляє помилки попередньої екранізації.

Історія 12-річного напівбога Персі Джексона була чудова розкрита, а чи повернеться він зі своїми надприродними здібностями з другим сезоном – поки питання відкрите. Читай далі подробиці про дату виходу 2 сезону серіалу “Персі Джексон та Олімпійці”.

Вокер Скобелл виконує роль молодого напівбога, який тільки починає усвідомлювати свої сили, коли його кидають у дику пригоду разом з друзями Аннабет (Лія Сава Джефріс) і Гровером (Ар’ян Сімхадрі).

Критична реакція на ці перші епізоди, які адаптують “Викрадача блискавок”, була настільки сильною, що багато шанувальників сподіваються побачити екранізацію решти чотирьох романів.

Чи буде 2 сезон Персі Джексон та Олімпійці?

Персі Джексона 2 сезон дата виходу, що відомо?

На початку лютого 2024 року було оголошено продовження серіалу “Персі Джексон і Олімпійці” на другий сезон. У новому сезоні головні герої, включно із сином Посейдона, шукатимуть Золоте руно. Це обіцяє бути захопливою пригодою для шанувальників серії, які чекають нових пригод і випробувань своїх улюблених персонажів.

Творець Рік Ріордан висловив чітке бажання контролювати повну адаптацію своїх улюблених романів.

У інтерв’ю він поділився своєю ідеєю, що кожен сезон шоу буде присвячений одній книзі з серії, починаючи з “Море монстрів” у другому сезоні.

Ріордан виразив надію, що шоу пройде всі п’ять книг у форматі п’яти сезонів.

Хоча поки що рано говорити про цю можливість, автор відзначив, що перші реакції на шоу дуже позитивні.

Дата виходу 2 сезону Percy Jackson and the Olympians

Персі Джексона 2 сезон дата виходу, що відомо?

Якщо “Персі Джексон” отримає продовження на другий сезон, ймовірно, Disney бажатиме швидко розпочати виробництво, оскільки молоді актори можуть вирости зі своїх ролей до завершення екранізації всіх п’яти романів.

Актор, який грає дорослого партнера, Джейсона Манцукас (Діоніс): “Ситуація схожа на багато інших, оскільки діти ростуть не лише з роками, а й з місяцями”.

“Вони змінилися від останнього дня зйомок до прем’єри на червоній доріжці – це було справжнє перетворення. Таким чином, це буде цікаво викликати, оскільки перед нами велика історія, і чи зможемо ми адекватно передати її?”.

На щастя, Рік Ріордан повідомив, що сценарії другого сезону вже готові, хоча його продовження ще не підтверджено. Це означає, що зйомки можуть розпочатися швидко.

Перший сезон зайняв вісім місяців для зйомок та додатково кілька місяців на пост-продакшн для дотримання високого стандарту візуальних ефектів.

Враховуючи всі ці фактори, tvshows.com.ua припускає, що другий сезон “Персі Джексон та олімпійці” може з’явитися на Disney Plus влітку 2025 року.

Слідкуй за цією сторінкою, щоб дізнатися першим, ми оновимо!

Де дивитися 2 сезон Персі Джексон та олімпійці українською?

Якщо, серіал отримає другий сезон, то подивитися можна буде в озвучці двох популярних українських інтернет студій Цікава ідея та HDrezka Studio.

Передивитися 1 сезон також можна від них. Смакуй українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *