Персі Джексон і Олімпійці: графік виходу нових серій, та все що відомо про новий серіал від Ріка Ріордана

Персі Джексон і Олімпійці: графік виходу нових серій, та все що відомо про новий серіал від Ріка Ріордана

“Персі Джексон і Олімпійці”: Захоплива сага про напівбогів, магію та пригоди… Дізнайся першим коли вийде нова серія серіалу. А також, все що потрібно знати: актори, тизер, графік серій. Та чи вийде він українською? і де дивитися..

Новий захопливий серіал “Персі Джексон і Олімпійці” від Disney+ обіцяє вас занурити в неймовірний світ міфів, магії та пригод. Він є екранізацією відомих творів американського письменника Ріка Ріордана і принесе нашим глядачам справжній калейдоскоп незвичайних історій і персонажів.

Персі Джексона 2 сезон дата виходу, що відомо?

Про що буде серіал Персі Джексон і Олімп

12-річний Персі Джексон, щойно переживши напад монстра, змушений прийняти шокуючу правду про себе – він напівбог, здатний до неймовірних дій завдяки своїм особливим силам.

Стрімкий розвиток подій веде Персі до тренувального табору для напівбогів, де він знаходить спільноту однодумців, які також володіють надприродними здібностями. Разом з ними він навчиться впоратися зі своїми талантами та вивчить мистецтво управління ними.

Ця фантастична історія вчить нас цінити власні можливості та долати труднощі, незважаючи на відчуття незахищеності. Переслідування божествами, загадкові реліквії та загрози світу – все це частка неймовірних пригод, які чекають Персі на його шляху.

Актори

Це цікавий список акторів для персонажів з популярної серії “Персі Джексон та Олімпійці”. Ось додаткова інформація про акторів та їх ролі:

  1. Тобі Стівенс у ролі Посейдона: Тобі Стівенс – британський актор, відомий своєю роботою в різних фільмах і серіалах. Посейдон – один із “Трійці Олімпійських богів” і бог моря в грецькій міфології.
  2. Адам Коупленд у ролі Марса: Адам Коупленд, також відомий як реслер ВВЕ під псевдонімом “Edge”, грає роль Марса, бога війни в римській міфології, який відповідає грецькому богу Аресу.
  3. Джей Дюпласс у ролі Аїда: Джей Дюпласс – відомий актор і режисер. Аїд – це римська назва бога ада (грецький аналог – Гадес), бога загробного світу в обох міфологіях.
  4. Лін-Мануель Міранда у ролі Гермеса: Лін-Мануель Міранда – відомий актор, музикант і сценарист. Гермес – бог вісників, швидкого руху і торгівлі в грецькій міфології.
  5. Тімоті Омандсон у ролі Гефеста: Тімоті Омандсон – актор, який грає роль Гефеста, бога вогню та кузні в грецькій міфології.
  6. Джессіка Паркер Кеннеді у ролі Горгони Медузи: Горгона Медуза – одна з трьох сестер-горгон, чия голова була обросла зміїми, і всі, хто дивився на неї, перетворювалися на камінь.
  7. Меган Маллаллі у ролі фурії Алекто: Фурії – це трійця жахливих богинь помсти в грецькій міфології, і Алекто – одна з них.
  8. Глінн Термен у ролі Хірона: Хірон – мудрий кентавр (створіння з головою та торсом людини, а тілом коня) в грецькій міфології.
  9. Джейсон Манцукас у ролі Діоніса: Діоніс – бог вина, розваг та веселощів в грецькій міфології.

Ця нова екранізація може внести свої особливі тлумачення персонажів і міфологічних подій і принести свіжий погляд на популярну історію “Персі Джексона та Олімпійців”.

Звісно, серіал “Персі Джексон і Олімпійці” – це не лише цікавий сюжет і незабутні персонажі. Це також можливість побачити відомі міфи та богів в новому світлі, оточені сучасним контекстом. Глядачі отримають шанс поглибитися у захопливий світ грецької міфології, де реальність і фантазія переплітаються в неймовірних пригодах.

Дата виходу Персі Джексон і Олімпійці

Не пропустіть прем’єру “Персі Джексон і Олімпійці” 20 грудня 2023 року, яка обіцяє стати незабутньою подорожжю для всіх, хто любить цікаві пригоди, магію та боротьбу добра і зла. Стежте за виходом серіалу і дізнайтеся, як молодий напівбог змінить світ навіть в обличчі неймовірних труднощів та випробувань.

Очікується українське озвучення. У першому сезоні вийде 8 епізодів.

А також, слідкуйте на нашому сайті за графіком виходу нових серій серіалу Персі Джексон і Олімпійці, у таблиці нижче.

Графік виходу нових серій Персі Джексон і Олімпійці

Вже зараз, стрімінгова платформа склала графік виходу серій до серіалу “Персі Джексон і Олімпійці”. Тому, пропонуємо дізнатися першим коли чекати на нову серію “Персі Джексон і Олімпійці”.

Загалом, у першому сезоні заплановано 8 серій, перші дві серії порадують нас під Різдво, в день прем’єри 20 грудня. А весь серіал буде тримати нас в напрузі до кінця січна. З щотижневою новою серією..

1 серія20 грудня
2 серія20 грудня
3 серія27 грудня
4 серія3 січня
5 серія10 січня
6 серія17 січня
7 серія24 січня
8 серія31 січня
Графік виходу серій Персі Джексон і Олімпійці. 8 серія Персі Джексон і Олімпійці вийде 31 січня, а потім нас чекає 2 сезон.

Де дивитися українською Персі Джексон і Олімпійці?

Офіційної озвучки на платформі “Дісней+” до серіалу “Персі Джексон і Олімпійці” не варто очікувати. А ось, закадрова інтернет озвучка скоріше за все вийде в УАнеті.

А ви б хотіли, побачити цей серіал українською? Дивись, та пиши коментарі, щоб серіал був адаптований рідною мовою.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *