Огляд на серіал Бездушні, чи буде 3 сезон?

Огляд на серіал Бездушні, чи буде 3 сезон?

Вашій увазі “Бездушні” – один з топових серіалів у жанрі містики та жаху, який пронизаний похмурим драматичним напруженням, розкриває нам темряву надприродних явищ, у яку мають прогрузнути герої.

Якщо, гадаєш, який серіал жаху подивитися? Зупинись! Придивись до бразильського серіалу “Бездушні“, який вийшов українською! Вже два сезони вийшли. А чи буде 3 сезон “Бездушні“?

Цікаво, що цей серіал, стосується кожного українця! Адже, серіал “Бездушні” зняли на основі української міфології.

Дата виходу фільму Конотопська відьма

У бразильському серіалі “Бездушні” показали українське свято Івана Купала, під час якого зникають люди.

Це багатосерійний серіал хоррор на основі слов’янської міфології.

Про що серіал Бездушні?

Ця історія розпочинається зі смерті чоловіка, яка призводить до того, що жінка разом зі своїми доньками вирішує залишити попереднє місце проживання і переїжджає до маленького містечка під назвою Бригідка. Тут, відокремленому від шумного світу, готуються відновити старовинне язичницьке свято Івана Купала, яке було заборонене тридцять років тому через його небезпеку та надприродний характер.

Проте, коли містечко готується до святкування, дивні дива та жахливі події починають відбуватися, збентежуючи громаду. Під час ритуалу переселення душ, який повинен відбутися під час свята, відбуваються небезпечні явища, що нагадують про наявність надприродної сили.

Огляд на серіал Бездушні, чи буде 3 сезон?

Поступово розкривається, що ці події пов’язані з таємницями злочину, який мав місце у минулому і який якимось чином пов’язує долі трьох різних родин у різні часи. Кожна родина має свої таємниці і загадки, які утворюють складний пазл.

Головні герої починають досліджувати ці таємниці, вивчаючи старі літературні та архівні джерела, спілкуючись з місцевими мешканцями та розкриваючи темні подробиці минулого.

Згодом розкривається шокуюче відкриття: їхні долі переплелися через покоління, а страшні події, що відбуваються в містечку, мають відношення до навіть більш загадкових і надприродних сил, ніж герої спочатку могли уявити.

Ця історія обіцяє захоплюючу комбінацію надприродного та таємничого, де герої поступово розгадують пазл таємниць, який веде до здивувальних зіткнень і розкриття відносин між персонажами та їхніми долями.

Огляд на серіал Бездушні, чи варто дивитися?

Серіал “Бездушні” претендує на кращий серіал, яки знятий іноземцями про українців.

Коли вийде 3 сезон Бездушні?

Перший сезон серіалу “Бездушні” вийшов у 2020 році, другий сезон 2 роки по тому. Загалом серіал “Бездушні” має 20 епізодів, та був адаптований українською. На жаль, серіал “Бездушні” має статус завершений, тому 3 сезону не знімають.

Де дивитися Бездушні українською?

Подивитися можна українською від HDrezka Studio. Знайти можна на сайті студії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *