Дата виходу фільму Конотопська відьма 2023

Дата виходу фільму Конотопська відьма 2023

Зустрічайте український фільм жахів про відьму з Конотопа. Що про нього відомо, та коли вийде дізнайся нижче.

Про що буде фільм Конотопська відьма?

У центрі сюжету розташувалася стародавня відьма із Конотопу, яка, закохавшись у звичайного юнака, відмовилася від своїх магічних здібностей. Однак, коли розпочалася глобальна війна та російські війська захопили місто, жорстоко позбавивши її коханого життя, вона вирішила відплатити, відновивши свою магію та завдавши катам свого обранця жахливих та кривавих покарань.

Головну роль у фільмі виконала актриса Тетяна Малкова. Режисером і сценаристом виступив Ярослав Войцешек, а продюсеркою була Ірина Костюк. Виконавчий продюсер – Кирило Горобець.

Дивитися українською Конотопська відьма тизер

FILM.UA Group презентує перший офіційний тизер горору “Конотопська відьма”, натхненного реальною історією контопчанки, яка прокльонами зустріла російських окупантів у рідному місті.

Дата виходу Конотопська відьма 2023 в Україні

Фільм знаходиться “Конотопська відьма” в процесі зйомок та постпродакшену. Дату прем’єри ще не оголошено.

Припускаємо, що фільм вийде “Конотопська відьма” у кінотеатрах, або на стрімінговій платформі Нетфлікс, не раніше 2024 року.


Зауважимо, що відому всім сатирично-фантастичну повість “Конотопська відьма” написав український письменник Григорій Квітка-Основ’яненко у 1833 році.

Оригінальний твір розповідає історію про Микиту Уласовича Забрьоху – козацьку старшину конотопської сотні, його писаря Прокопа Ригоровича Пістряка та відьму Явдоху Зубиху.

Попередньо, у 1987 році, студія Укртелефільм створила екранізацію “Конотопської відьми” у вигляді фільм-спектаклю. А вже в 1990 році, режисерка Галина Шигаєва представила фільм “Відьма“, який був знятий на кіностудії імені Довженка.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *