Одягнися до весілля 23 сезон дата виходу, цікаві факти

Одягнися до весілля 23 сезон дата виходу, цікаві факти

“Say Yes to the Dress” / “Одягнися до весілля”- це американське реаліті-шоу, яке транслюється на каналі TLC (The Learning Channel). Шоу стежить за нареченими в їхніх пошуках ідеальної весільної сукні.

Воно показує їхні емоційні переживання, реакції на різні стилі та дизайни, а також взаємодії з консультантами та дизайнерами.

Шоу Say Yes to the Dress, що йде на американському телебаченні з 2007-го року, показує, чому, зокрема, дівчата мріють про весільну церемонію, а не про банальний розпис у РАГСі. Причина цього – весільна сукня. Не дарма її ретельно обирають, хоча одягнута вона буде раз у житті, а потім стане просто займати місце в шафі.

Учасницями шоу стають американки різного віку, які перебувають у передчутті знаменної події в їхньому житті. А експертами програми є співробітники найвідомішого нью-йоркського весільного салону. Найчастіше їм доводиться нелегко – іноді героїні являють собою “важкий для огранювання матеріал”. Але, в кожному випуску фахівці зроблять все, щоб ця наречена стала найпрекраснішою і найщасливішою.

Коли новий 23 сезон Одягнися до весілля?

Вже 23 сезон вийде на екрані телеканалу TLC цієї весни, а саме 6 квітня 2024 року. Можливо у новому сезоні буде 6 серій. У 22 і 21 сезонах було по 6 серій.

Реаліті-шоу виходить по п’ятницям, щотижня нова серій.

Цікаві факти:

Одягнися до весілля 23 сезон дата виходу, цікаві факти

Зірки шоу: Однією з найвідоміших персон шоу є Ренді Фенол, відомий за свої поради та допомогу нареченим у виборі сукні. Його ексцентричні коментарі та чуйність зробили його улюбленцем багатьох глядачів.

Місце зйомок: Шоу знімається в найпопулярнішому весільному бутику Клео Кларк у Нью-Йорку. Це місце стало іконою завдяки широкому вибору суконь і досвіду своїх консультантів.

Різноманітність суконь: “Say Yes to the Dress” показує величезну різноманітність весільних суконь: від класичних білих суконь до сміливих і нестандартних дизайнів. Це дає змогу нареченим із різними смаками та уподобаннями знайти щось на свій смак.

Емоційні моменти: Шоу відоме своїми зворушливими моментами, коли наречені знаходять свою ідеальну сукню. Це часто супроводжується емоційними виразами радості, сльозами щастя та обіймами від близьких.

Світова популярність: Незважаючи на американське походження, “Say Yes to the Dress” набуло світової популярності та має адаптації в різних країнах, таких як Велика Британія, Канада, Австралія та багатьох інших.

Шоу “Say Yes to the Dress” продовжує хвилювати і надихати наречених з усього світу, роблячи їхню підготовку до весілля ще більш захопливою і чарівною.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *