Новинка від Paramount+: Вбивчий вид, трейлер

Новинка від Paramount+: Вбивчий вид, трейлер

Сюжет серіалу “Вбивчий вид (оригінальна назва: “The Killing Kind”) заснований на бестселері Джейн Кейсі і розгортається навколо захоплюючих інтриг, стосунків та небезпеки.

Головна героїня, Інгрід Льюїс, є адвокаткою, яка успішно представила свого клієнта, Джона Вебстера, в суді, де його звинувачували у переслідуванні колишньої дівчини. Її талант та наполеглива робота допомогли їй виграти справу, але одночасно виникла особиста зв’язок між Інгрід і Джоном.

Поступово виявляється, що їхні стосунки стають складними і небезпечними. Джон нав’язливо зв’язується з Інгрід, і коли вона намагається розірвати з ним стосунки, він стає ще більш небезпечним і обтяжливим. Світ Інгрід повністю змінюється, і вона стикається з руйнацією як своєї особистої, так і професійної сфер життя.

Сюжет додатково загострюється після того, як наставник та друг Інгрід раптово помер. Це призводить до несподіваної заяви Джона Вебстера, яка підтверджує підозри Інгрід про те, що її подруга була наміченою мішенню. Інгрід починає активно досліджувати цю справу, спробуючи з’ясувати правду і відновити розкладений світ. Проте вона знаходиться в ситуації, де не може довіряти навіть найближчим людям.

Серіал “Вбивчий вид” відображає напружені стосунки, інтриги та погоню за правдою, розкриваючи темні сторони взаємодії між головними героями.

Прем’єра 7 вересня.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *