Кохання без контракту - дивитися українською трейлер

Кохання без контракту – дивитися українською трейлер

Фільм “Кохання без контракту”: Романтика, інтриги та сміх на великому екрані у вересні!

З 21 вересня 2023 року на кінотеатральних екранах буде розгортатися захоплива історія романтичної комедії та детектива під назвою “Кохання без контракту“. Цей фільм обіцяє навести гарний настрій, захопити глядачів і відкрити новий світ емоцій та інтриг.

Сюжет: Фільм розповідає про сімейну пару, яка після 10 років спільного шлюбу вирішує розлучитися. Головні герої, Ерік і Наталі, вирішують розлучитися мирно та без конфліктів. Здавалося б, що всі питання щодо поділу майна вже вирішені, але виявляється, що їхні плани будуть вплинуті невимовною подією.

Під час гри в “Монополію” пара дізнається, що згідно з шлюбним контрактом вони зобов’язані спільно витратити гроші з банківського рахунку, призначеного на “щасливу старість”. Це відкриває новий розділ у їхній історії.

Вирішивши використати ці кошти, Ерік і Наталі вирушають у відпустку до Європи, де вони знайомляться з аристократичним подружжям – Річардом та Елізабет. Що спершу здається невинною зустріччю, поступово перетворюється на заплутану інтригу. Ці дві пари виявляються втягнутими у небезпечний розіграш, де вони не помічають, як стають співучасниками великої афери. Вони змушені спільно долати перешкоди та розкривати таємниці, щоб довести свою непричетність і врятувати себе від небезпеки.

дивитися українською

Актори: У фільмі відзначаються такі актори, як Олександр Попов, Володимир Шумко, Ольга Скороходова, Stefan Boehm, Belinda Stewart-Wilson та Данило Нікіфоров. Їхня гра додає фільму життєвості та глибини персонажів, створюючи цікаву динаміку у взаємодії між героями.

Виробництво: “Кохання без контракту” виробляється Device production company. Завдяки професійному підходу до створення фільмів та високоякісній роботі з акторами та знімальною групою, цей фільм обіцяє бути захоплюючою пригодою для глядачів.

Залишаючись на перетині романтичної комедії та детектива, “Кохання без контракту” обіцяє надати глядачам незабутні враження, розкривши перед ними веселий світ кохання, інтриг та непередбачуваних подій.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *