Новий погляд: про Коко Шанель та Діор, дата виходу, перші кадри, актори

Новий погляд: про Коко Шанель та Діор, дата виходу, перші кадри, актори

Новий погляд: Розквіт молодого дизайнера у світі моди.

“Новий погляд” (The New Look) – біографічна драма, заснована на реальних подіях, що розкриває історію про злет кар’єри молодого дизайнера Крістіана Діора.

Сюжет фільму заснований на протистоянні між двома іконами моди: Крістіаном Діором та Коко Шанель, у період часу, охопленому Другою світовою війною.

Історія розгортається на тлі бурхливої війни та демонструє неймовірний шлях Крістіана Діора, який стає центральною фігурою, затьмаривши Коко Шанель своїм яскравим впливом у паризькому світі моди. Протистояння двох великих дизайнерів перетворюється на кінематографічний досвід, де глядач поринає у світ моди, елегантності та боротьби за визнання.

Новий погляд: про Коко Шанель та Діор, дата виходу, перші кадри, актори

У ролях великі актори Бен Мендельсон, Жюльєт Бінош, Девід Камменос, Майкл Картер, Янніс Нівенер, Домінік Тай, Мейсі Вільямс, Джон Малкович, Емілі Мортімер, Клас Банг і Хьюго Бекер надають цій драмі глибину і реалістичність, змушуючи глядача проникнути баталіями, що відбуваються у світі моди.

“Новий погляд”, виробництва Apple Originals, не лише занурює нас в історію моди та її еволюцію, а й показує, як Крістіан Діор скидає титану індустрії моди, Коко Шанель, і повертає життя у світ своїм сміливим та культовим підходом до краси та впливу. Цей серіал є уособленням зіткнення стилів, ідей та боротьби за визнання у світі, де мода стає не лише мистецтвом, а й важливим елементом культури та історії.

Новий погляд: про Коко Шанель та Діор, дата виходу, перші кадри, актори

Дата виходу серіалу “Новий погляд” (The New Look) 14 лютого, у день всіх закоханий. У першому сезоні заплановано 10 епізодів.

Серіал “Новий погляд” відкриває глядачам не лише світ моди, а й порушує важливі питання про індивідуальність, творчість та цінність мистецтва у важкі та мінливі часи.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Sweet TV – 7 днів за 0 грн

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *